بررسی فعالیت های خیریه کوینکس در سال ۲۰۲۳ 

۰۵ بهمن ۱۴۰۲
بررسی فعالیت های خیریه کوینکس در سال ۲۰۲۳ 

در سال ۲۰۲۳، خیریه کوینکس راه جدیدی آغاز کرد و چشم انداز جدید درمیان صرافی های ارز دیجیتال به وجود آورد. امسال تلاش های کوینکس جهش های قابل توجهی داشت و این نشان از تعهد تیم صرافی کوینکس به جامعه داشت.

سال پیش شاهد مجموعه ای از ابتکارات بودیم که هر کدام بر تعهد ما به مسئولیت اجتماعی تأکید می کرد. اقدامات خیریه کوینکس شامل حمایت از پروژه های آموزشی و امداد رسانی به بلایای طبیعی بود که کوینکس معتقد است این اقدامات را در جهت تأثیرگذاری و توانمندسازی افراد و جوامع انجام داده است.

یکی از جالب ترین پروژه های خیریه کوینکس، پروژه های آموزشی بود که برای این منظور مقدار زیادی منابع آموزشی با کیفیت در راستای گشودن افق‌های جدیدی برای ذهن‌های جوانان در عرصه علم و دانش در مناطق محروم توزیع شد. در این راه با استفاده از فناوری های مبتنی بر بلاکچین سعی در توزیع عادلانه کمک ها شده است که این امر منعکس‌کننده پتانسیل فناوری بلاک چین در افزایش فعالیت‌های خیریه است.

بررسی فعالیت های خیریه کوینکس در سال ۲۰۲۳ 

علاوه بر پشتیبانی آموزشی، موسسه خیریه CoinEx نقش مهمی در امداد رسانی به بلایای طبیعی داشت. در سال گذشته شاهد بلایای طبیعی متعددی بودیم که واکنش فوری و موثر در آنها بسیار مهم بود. با استفاده از دسترسی جهانی ارزهای دیجیتال، خیریه کوینکس توانست کمک های به موقعی ارائه کند و نقش حیاتی ارزهای دیجیتال را در تلاش های بشردوستانه مدرن نشان دهد. کمک های  کوینکس علاوه بر حمایت مالی تلاش برای ساخت سیستم حمایتی جامع برای بازسازی جوامع آسیب دیده بود.

در ادامه یکی از پروژه های مهم خیریه کوینکس، پروژه های بهداشتی و زیست محیطی متمرکز بود. در جهانی که با بحران های بهداشتی و چالش های زیست محیطی دست و پنجه نرم می کند، تلاش های این صرافی در جهت ایجاد سیاره ای سالم تر و سبزتر بود. حمایت از تحقیقات پزشکی میتوانست راهکاری برای رفع چالش‌های جهانی و عمومی باشد.

کوینکس به طور کلی در سال ۲۰۲۳ فعالیت های خود را در جهت خیریه یکپارچه تر با سیستم ارزهای دیجیتال انجام داد. این صرافی بیان میکند تلاش هایی برای نمایش پتانسیل یکپارچه سازی فناوری بلاک چین در فعالیت های خیریه کرده که همچنان ادامه دارد. کوینکس همچنین اعلام کرده این هدف را در سال پیشرو ادامه خواهد داد و سعی میکند با تاثیرگذاری در این حوزه به کسانی که قصد فعالیت خیریه دارند الهام ببخشد.

جهت مشاهده کلیه اقدامات خیریه کوینکس در ۲۰۲۳ اینجا کلیک کنید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بررسی فعالیت های خیریه کوینکس در سال ۲۰۲۳ » با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *