پپه بخریم یا نه؟ پپه به زودی افزایش قیمت پیدا میکند؟

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
تحلیل قیمت پپه کوین: 50 درصد رشد با تقاضای فراوان | 14 اردیبهشت

ارز دیجیتال پپه که این روزها به ترند میم کوین ها تبدیل شده پس از چند روز صعودی دچار افت قیمت شده است. عرضه پپه در صرافی ها اخیراً افزایش یافته در حالی که عرضه آن خارج از صرافی ها افت کرده است. قیمت در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲ درصد افت کرده و ارزش بازار آن هم افت شدیدی را از ۲ میلیارد دلار تجربه کرده است. آیا تب پپه تمام شده یا این اصلاح قیمت موقعیت مناسب خرید است؟

افزایش فعالیت نهنگ ها

طبق بررسی های میهن سیگنال، با وجود افزایش قیمت پپه چندین نهنگ به جمع آوری پپه پرداخته اند. به عنوان مثال یک نهنگ ۹۶۲.۳ میلیارد پپه به ارزش ۲.۴۶ میلیون دلار خریداری کرده است.

فعالیت پپه در شبکه های اجتماعی همچنان زیاد است. نمودارسانتیمنت نشان می دهد حجم اجتماعی این ارز دیجیتال بالا است. همچنین اکثر منشن های نام این میم کوین صعودی بوده اند.

با افت قیمت پپه، نهنگ ها هم تغییر وضعیت داده اند و بر فشار فروش افزوده اند. ذخیره PEPE در صرافی ها به شدت افزایش پیدا کرده و توکن های موجود از این ارز دیجیتال در خارج از صرافی ها کاهش یافته است. حجم معاملات هم کاهش پیدا کرده است.

وضعیت نزولی بازار

نمودار ۴ ساعته نشان می دهد فروشندگان در راس قدرت هستند. اندیکاتور RSI پایین آمده و در محدوده خنثی حرکت کرده است. اندیکاتور MFI هم دچار افت شده است.

نمودار 4 ساعته قیمت پپه / تتر

نمودار ۴ ساعته قیمت پپه / تتر

بولینگر کم شدن نوسان را با نزدیک تر شدن باندهایش منعکس کرده که احتمال تغییرات ناگهانی و بریک اوت صعودی در کوتاه مدت را به حداقل رسانده است.

قیمت پپه ۴۲ درصد نسبت به سقف تاریخی خود کاهش یافته است و عملکرد هفتگی آن منفی ۳۱ درصد است. همزمان با افت قیمت پپه، میم کوین های برتر دیگر هم مانند دوج کوین و شیبا اینو دچار افت شده اند. در همین راستا شبکه بیت کوین به بالاترین سطح تراکنش های خود در دو سال گذشته رسیده و کارمزد پردازش تراکنش های آن افزایش یافته است.

به نظر می رسد عقب نشینی قیمت نشان دهنده سلامتی حرکات قیمت این ارز دیجیتال است. بنابراین افت فعلی، آن را برای رالی صعودی احتمالی آماده می کند.

همچنین بخوانید : شیبا بهتر است یا پپه؟ رقابت قورباغه و سگ ها در ارز دیجیتال!

پیش بینی قیمت پپه

طبق پیش بینی ها قیمت PEPE در سال جاری احتمالا تا ۰.۰۰۰۰۰۳۶۹ دلار پیشروی خواهد کرد. پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال در سال های بعد هم صعودی است تا جایی که در سال ۲۰۲۶ این ارز دیجیتال می تواند به ۰.۰۰۰۰۱ دلار دست پیدا کند.

میم کوین ها که نقش مهمی در شناساندن ارزهای دیجیتال و گسترش آن در میان عموم مردم داشته اند سرمایه گذاری های پرریسکی محسوب می شوند که می توانند یک شبه افراد را ثروتمند کنند یا تمام سرمایه آنها را از بین ببرند.

دقت کنید! این مطلب پیش بینی از روند قیمت پپه است و به هیچ عنوان تشویق به سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری بر شت کوین ها نیست!

نظرتان را درباره‌ی مقاله «پپه بخریم یا نه؟ پپه به زودی افزایش قیمت پیدا میکند؟» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *