متحول شدن اکوسیستم سولانا با ایردراپ جیتو

۱۹ آذر ۱۴۰۲
متحول شدن اکوسیستم سولانا با ایردراپ جیتو

آغاز به کار موفق توکن جیتو (JTO) تاثیر مثبتی روی پروژه های موجود در اکوسیستم سولانا از جمله توکن های رقیب آن مانند مرینید گذاشته است.

مرینید هم مانند Jito یک توکن استیکینگ به نام LST برای سرمایه گذاران سولانا منتشر کرده و این هفته توکن اصلی آن به نام MNDE به قله های جدیدی دست پیدا کرده است.

قیمت مرینید در یک رالی سریع تنها در عرض چند ساعت تا ۰.۵ دلار رشد کرد. این رشد همزمان با آغاز به کار و رالی توکن جیتو (JTO) بوده است.

شباهت جیتو و مرینید

مرینید در مقایسه با جیتو ارزش بازار کمتری دارد. ارزش بازار مرینید حدودا ۵۰۰ میلیون دلار است در حالی که جیتو به ارزش بازار ۳.۵ میلیارد دلاری رسیده است. مقدار ارزش کل قفل شده که بزرگی یک پروژه کریپتو را نشان می دهد برای جیتو حدود ۴۶۰ میلیون دلار است در حالی که مرینید به عدد ۷۳۷ میلیون دلار دست پیدا کرده است.

ایردراپ موفق جیتو

ایردراپ جیتو باعث شده سرمایه گذارانی که در حاشیه ایستاده بوده اند وارد گود شوند و شروع به خریدن این توکن آینده دار کنند. خروج لیدو از اکوسیستم سولانا هم فرصت مناسب را برای جیتو و مرینید فراهم کرده که سرمایه گذاران بیشتری را جذب کنند.

عرضه در گردش محدود جیتو حتی بعد از ایردراپ روز پنج شنبه تنها بخش کوچکی از عرضه کل آن است. بنابراین کمیاب بودن توکن های در گردش می تواند بر میزان دسترس بودن آن برای خرید یا فروش و در نهایت قیمت آن تاثیر بگذارد.

منبع:cryptosheadlines
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *