خدمت ویژه ایلان ماسک به اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
خدمت ویژه ایلان ماسک به اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال در توییتر

اخیرا ایلان ماسک اعلامیه ای را در توییتر منتشر کرد. او در این اعلامیه در مورد ابتکار جدید توییتر توضیحاتی ارائه داد. این قابلیت جدید به تولیدکنندگان محتوا این امکان را می دهد که درآمد کسب کنند.

مدیر عامل جدید توییتر، از یک قابلیت نوآورانه دیگر که با هدف بهبود سودآوری توییتر و کمک به تولیدکنندگان محتوا ایجاد شد، رونمایی کرد. این طرح جدید به دنبال برنامه هایی است که در توییتر برای بهبود تجربه کاربری و ترویج آزادی بیان استفاده می شود. در نتیجه این تغییر، تولیدکنندگان محتوا در پلتفرم میکروبلاگینگ می توانند برای مشارکت هایی که در سایت انجام می دهند درآمد به دست آورند.

ایلان ماسک از ویژگی جدید توییتر رونمایی کرد

جدیدترین به روز رسانی توییتر با هدف پیشرفت تجربه کاربر، قصد دارد تعامل فالوورها را بهبود بخشد و راه های کسب درآمد جدیدی را در سایت ایجاد کند. در این صورت مردم در سراسر جهان می توانند از انواع مختلف توییت‌ ها کسب درآمد کنند. کاربران توییتر اکنون این فرصت را دارند که با استفاده از این ویژگی تازه به صورت ماهانه مبلغی از فالوورهای خود دریافت کنند. کاربران می‌ توانند یکی از قیمت‌ هایی را که توییتر برای این سرویس در نظر می گیرد را انتخاب کنند. پس از پردازش پرداخت، مشترکین اجازه دارند که به محتوای انحصاری سازنده محتوا دسترسی داشته باشند که از دید عموم پنهان است.

براساس گزارشات کوین گیپ، ابتکار جدید ایلان ماسک نظر مثبت اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال را به خود جلب کرد. آنها ممکن است از این ابزار برای انتشار تحلیل‌های اساسی یا فنی در کریپتو مانند توکن ‌ها و NFT ها استفاده کنند. همچنین آنها می توانند از این ویژگی برای انتقال اطلاعات کلیدی مرتبط با دنیای ارزهای دیجیتال استفاده کنند. علاوه بر این، توییتر از این قابلیت اصلا کسب درآمد نمی کند و در عوض تمام درآمدها را به سمت سازندگان محتوا هدایت می کند.

برنامه های ماسک برای بهبود توییتر

از زمانی که ایلان ماسک کنترل توییتر را به دست گرفت، این شرکت در تلاش برای تبدیل خود به یک تجارت سودآور، تغییرات مهمی را اعمال کرد. این تغییرات شامل اجرای اخراج های گسترده و همچنین راه اندازی سرویس اشتراک توییتر آبی است. با این حال، ماسک این کار را به عنوان یک جریان درآمدی حیاتی برای شرکت می‌ دید. حتی اگر افرادی که قبلاً در توییتر تیک آبی داشتند، هزینه ماهانه دریافت آن را پرداخت نکنند، این علامت دیگر روی پروفایل آنها قرار نمی گیرد.

طبق اخبار ارز دیجیتال، ایلان ماسک در مورد بهبودهای آتی پروتکل پیام رسانی مورد استفاده توییتر صحبت کرد. ماسک به معرفی پیام‌ های مرتبط با ارز دیجیتال به اضافه سایر تغییرات سیستم پیام‌ رسانی که قرار است در هفته آینده انجام شود، پرداخت. علاوه بر این، توییتر در حال کار بر روی ویژگی‌ جدیدی است که به ناشران رسانه ‌ها کمک می کند تا با کلیک ساده، برای هر مقاله از کاربران هزینه دریافت کنند. این روش مخصوص مشتریانی است که علاقه به خرید اشتراک ماهانه ندارند. آنها در عوض می توانند بهای معینی را برای هر مقاله برای مطالعه گاه به گاه بپردازند.

ایلان ماسک در ادامه گفت که این پیشرفت جدید “باید یک سیستم برد برد بزرگ برای رسانه ها و مردم باشد.”

منبع:کوین گیپ
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *