شیبا اینو شاهد فعالیت های غیر عادی در روز گذشته بود

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
فعالیت های غیر عادی روز گذشته حواشی شیبا اینو چه بود؟

در ۲۴ ساعت گذشته، فعالیت های غیرعادی در حواشی شیبا اینو، دیده شد. به لطف گزارشات IntoTheBlock، تعداد ورودی های دارندگان اصلی بیش از ۲۰.۱ تریلیون SHIB افزایش یافت. آخرین باری که چنین افزایشی برای این متریک مشاهده شد، در ۲۳ مارس و قبل از آن در اوایل ژانویه بود.

هر دوی این نمونه ‌های ورودی شیب مربوط به آدرس دارندگان بزرگ با جریان‌هایی در مقیاس مشابه بود. مورد آخر نیز از این قاعده مستثنی نبود و تعداد توکن های SHIB که در همان ۲۴ ساعت خارج شد، ۲۰.۱۶ تریلیون توکن بود که حتی ۶۰ میلیارد بیشتر از ورودی ها بود.

احتمالا متوجه آن شدید که از یک کیف پول بزرگ به کیف پول دیگری توزیع مجدد صورت گرفت. این که آیا این کیف پول‌ ها کیف پول‌ های مبادله‌ ای هستند یا اینکه یک سرمایه‌گذار فردی پشت این حرکت است، معلوم نیست. طبق گزارشات یوتودی، بسیار محتمل است که جهش در معیارها مربوط به نقل و انتقالات شیبااینو باشد.

فعالیت نهنگ یک موضوع کلیدی برای جامعه توکن شیبا اینو است، زیرا ۴۴ درصد از عرضه SHIB در حال گردش در دست آنهاست. البته آدرس های کیف پول “مرده” برای توکن سوزی و ۱۲۱ تریلیون شیب در ۴۲ آدرس کیف پول کوچکتر مستثنی هستند.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *