ملیدی سردمدار معاملات بازار ان اف تی ها شد!

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
ملیدی سردمدار معاملات بازار ان اف تی ها شد!

مجموعه ان اف تی ملیدی (Milady) اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرد و به پرمعامله ترین مجموعه NFT در بازار تبدیل شد. افزایش ناگهانی علاقه به این ارز دیجیتال تا حد زیادی به ایلان ماسک مرتبط است. او به طور ناخواسته با ارسال یک میم با ویژگی Milady محبوبیت مجموعه میم ها را افزایش داد.

در نتیجه، توکن‌های متعددی برای استفاده از نام Milady تلاش کردند. از سرمایه گذاران تقاضا می شود هنگام معامله این توکن ها احتیاط کنند، زیرا اکثر آنها هیچ ارتباطی با مجموعه اصلی Milady ندارند.

بر اساس گزارشات IntoTheBlock، حجم معاملات ملیدی به رقم چشمگیر ۵ میلیون دلار رسید و در روز قبل به اوج ۱۰ میلیون دلار رسید. با این حال، کاهش سریع حجم معاملات نشان می‌ دهد که این افزایش ممکن است کوتاه‌ مدت باشد، زیرا تبلیغات بسیار کمتر شد. این افزایش موقت ماهیت بی ثبات بازار NFT را یادآور می شود. همچنین در مورد انجام تحقیقات کامل قبل از سرمایه گذاری در هر دارایی دیجیتال هشدار می دهد.

توکن ها به دنبال استفاده از نام ملیدی هستند

در پی محبوبیت اخیر Milady، سیل توکن هایی که تلاش می کنند موفقیت مجموعه هایشان را بازگردانند، پدیدار شده است. متأسفانه، بسیاری از این توکن ‌ها مسئول نارضایتی کاربران بودند و سرمایه‌ گذاران را با ضررهای قابل توجهی مواجه می کنند. درک این نکته برای کاربران بسیار مهم است که این توکن‌ها هیچ وابستگی به مجموعه قانونی ملیدی ندارند و باید با احتیاط به آنها برخورد کرد.

کاربران باید در مورد توکن ‌ها یا پروژه‌هایی که ادعا می ‌کنند با مجموعه‌ های محبوب NFT مانند Milady مرتبط هستند، تحقیق کنند. احراز هویت ارتباطات بین پروژه‌ ها و تأیید مشروعیت قراردادهای هوشمند می‌ تواند به جلوگیری از قربانی شدن کاربران به کلاهبرداری کمک کند.

نفوذ افراد برجسته ای مانند ایلان ماسک می تواند منجر به افزایش غیرمنتظره محبوبیت هر ارز دیجیتالی شود. بنابریان کلاهبرداران فرصت طلب همیشه آماده بهره برداری از افراد ناآگاه هستند.

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *