نات کوین را از دست داده اید؟! این بازی های بلاک چینی را دریابید!

۱۴ خرداد ۱۴۰۳
آخرین اخبار درباره بازی های کریپتویی این هفته؛ همستر کمبت همچنان پیشتاز است!

افزایش حجم معاملات در توکن هایی که در این گزارش معرفی خواهیم کرد، نشان دهنده افزایش علاقه بازار به بازی های بلاک چینی است. انتظار می رود توکن های بازی های بلاک چینی در روند صعودی بعدی نقش داشته باشند.

به سرمایه گذاران توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری در توکن های بازی، تحقیقات کاملی انجام دهند.

به نقل از کوین گیپ، در بحبوحه موفقیت نات کوین، ۵ توکن بازی با آینده ای امیدوارکننده ظاهر شده اند که هدفشان تقویت حداقل ۲۰ برابری سبدها است. با این توکن ها آشنا شوید:

  1. اکسی اینفینیتی Axie Infinity (AXS): یک بازی محبوب با توکن ERC20، AXS، که از طریق گیم پلی به دست می آید و روند صعودی دارد.
  2. بازی‌های گالا (GALA): گالا، یک پلتفرم بازی‌های بلاکچینی بزرگ با ارزش بازار ۱.۶ میلیارد دلار است که دارای یک صرافی غیرمتمرکز و NFT‌های موسیقی است. این پلتفرم نیز منجر به افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به بازی های کریپتو شده است.
  3. وکسیز Voxies (VOXEL): یک پروژه بازی مبتنی بر پالیگان است که دارای پتانسیل رشد قابل توجهی است و در آن بازیکنان با افزایش فعالیت بازار NFT هایی به دست می آورند.
  4. سندباکس Sandbox (SAND): یک پلتفرم بازی متاورس است که یک DAO تحت رهبری جامعه ایجاد کرده است. این پلتفرم تقاضا برای توکن بومی خود، سند (SAND) را افزایش داده است و باعث تشکیل روند صعودی و رشد شده است.
  5. My Neighbour Alice (ALICE): این بازی مربوط به کسب درآمد از طریق زمین مجازی، دعوت دوستان و مالکیت NFT است. این بازی نیز در حجم معاملات ۳۹۰ درصد و در قیمت ۹۳ درصد افزایش یافته است.
منبع:کوین گیپ
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *