رشد نم، آگور و دیستریکت زیروکس با وجود تثبیت بیت کوین

باوجوداینکه قیمت بیت کوین کف هفتگی ۳۱۰۰۰ را لمس کرده، افزایش شدید حجم معاملات قیمت XEM، REP  و DNT  را بالاتر برده  است.

بیت کوین بازهم افت قیمت تا نزدیکی ۳۰۰۰۰ را تجربه کرده اما روند نزولی برای همه آلت‌کوین‌ها صدق نمی‌کند. دیروز برخی از آلت‌کوین‌های با ارزش بازار کمتر از حالت نزولی خارج شده و حتی سودهای دورقمی را ثبت کرده‌اند.

به گزارش میهن سیگنال، طبق داده‌های تریدینگ ویو، برترین ارزها در ۲۴ ساعت اخیر نم (XEM)، آگور (REP) و دیستریکس زیروکس (DNT) بوده‌اند.

چهارتا از ۷ آلت کوین برتر همگی پروتکل‌های لایه اول هستند که هم‌زمان با تقلای قیمت اتر زیر ۲۰۰۰ دلار توسعه‌یافته‌اند.

پیشروان بازار در 24 ساعت اخیر

پیشروان بازار در ۲۴ ساعت اخیر

نم پس از یک ماه که حجم میانگین ۵۰ میلیون را تجربه کرده بود حالا با افزایش تقاضا در ۱۶ جولای ۵۳۲ میلیون دلار حجم معاملاتی داشته و قیمت آن با ۳۵ درصد رشد به ۰.۱۵۱ دلار رسیده است.

قیمت آگور پس از افزایش حجم معاملات در ۱۳ جولای از میانگین روزانه ۱۷ میلیون دلار حجم به ۵۲۱ میلیون دلار در ۱۴ جولای رسیده است. در نتیجه افزایش ناگهانی حجم معاملات، قیمت نیز با یک رالی ۵۷ درصدی از ۱۴.۶ دلار به ۲۲.۹۷ دلار رسیده است.

دیستریکس، سومین ارز برتر نیز با افزایش حجم معاملات از ۳ میلیون به ۶۰ میلیون در روز جمعه رالی ۷۳ درصدی داشته که قیمت آن را از ۰.۱۱۲ دلار به ۰.۱۹۳ دلار رسانده است.

هم اکنون قیمت این ارز دچار اصلاح شده و تنها رشد ۱۷.۳۵ درصدی آن را نشان می‌دهد.

#DNT #REP #XEM
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *