صعود ۲۰۰ درصدی بوم، میم کوین تازه لیست شده در بایننس

۲۷ اسفند ۱۴۰۲
صعود 200 درصدی بوم، میم کوین تازه لیست شده در بایننس

میم کوین ها در حال حاضر در رالی بازار کریپتو مورد توجه قرار گرفته‌اند و سرمایه‌گذاران امیدوارند سودهایی مشابه آنچه در دوره صعودی ۲۰۲۱ مشاهده شد، به دست آورند. در میان این توکن ها، توکن تازه وارد بوم یا Book of Meme (BOME) با سودهای سه رقمی بسیار مشهور شده است.

به نقل از فینبولد، ارزش BOME طی ۲۴ ساعت ۲۴۳ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۲۲۶ دلار رسید. در هفته گذشته، BOME شاهد افزایش ۲۵۰۰ درصدی بود که ارزش بازار خود را به ۱.۳ میلیارد دلار رساند و در مجموع در رتبه ۸۸ قرار گرفت. رالی اخیر، میم کوین BOME را به بزرگترین دارایی سودده در ۲۴ ساعت گذشته و هفت روز گذشته تبدیل کرده است.

افزایش بوم با عرضه آن در بازار فیوچرز بایننس پشتیبانی شد. بای بیت نیز این میم کوین را فهرست کرد و بر شتاب قیمت آن افزود. هیاهویی که در اطراف BOME وجود دارد شبیه به آنچه دیگر توکن های میم مبتنی بر سولانا مانند بونک (BONK) در طول عرضه خود تجربه کردند، است. BOME از نظر ارزش بازار به رقبایی مانند Bonk نزدیک می شود.

به طور معمول، میم کوین ‌ها در زمان راه‌اندازی افزایش سریع قیمت را تجربه می‌کنند که بیشتر ناشی از هیاهو است تا فاندامنتال. باید دید که آیا BOME می تواند دستاوردهای خود را در حرکت رو به جلو، بسته به شرایط بازار حفظ کند یا خیر.

منبع:فینبولد
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *