پپه، ممکن است برای بیت کوین مشکل ایجاد کند

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
پپه، ممکن است برای بیت کوین مشکل ایجاد کند

به گزارش بلومبرگ، پپه که به سرعت به شهرت رسید، ممکن است پیشروی خطرناکی برای بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو باشد.

چرخه رونق و رکود سریع توکن Pepe که عمدتاً ناشی از ترس از دست دادن (FOMO) در بین سرمایه گذاران است، تأثیر قابل توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته است. هیاهوی اخیر این میم کوین به طور بالقوه به کاهش اخیر ارزش بیت کوین کمک می کند.

جو روتوندا، مدیر بخش اجرایی در هیئت اوراق بهادار ایالت تگزاس، در مورد خطرات احتمالی مرتبط با دارایی های دیجیتالی مانند توکن Pepe هشدار داد. روتوندا سرمایه ‌گذاری در کریپتو را به صندلی بازی تشبیه کرد. به این معنی که سرمایه‌ گذاران اغلب تلاش می کنند که یک صندلی خالی بعد از توقف موسیقی به دست بیاورند.

اکنون که هیاهوی اولیه پیرامون چنین توکن‌ هایی فروکش کرده است، ارزش آن‌ها می‌ تواند به شدت کاهش یابد. همینطور این کاهش ارزش باعث می شود که سرمایه ‌گذاران با زیان ‌های بالقوه قابل توجهی دست و پنجه نرم کنند.

با ضربه به قیمت بیت کوین، این نگرانی ها ملموس تر می شوند. در زمان انتشار این مقاله توسط میهن سیگنال، قیمت آن در صرافی Bitstamp به ۲۷,۴۳۱ دلار می رسد که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۱% افزایش را نشان می دهد. این ارز دیجیتال پرچمدار تا نزدیکی به سطح مورد علاقه ۳۰۰۰۰ دلار فاصله زیادی دارد.

این کاهش قیمت بیت کوین می تواند پیامد حاصل از جنون گمانه زنی پیرامون ارزهای دیجیتال جدید مانند پپه باشد.

این چرخش اخیر بر ماهیت پرریسک با سود بالا سرمایه گذاری در کریپتوهای جدید، به ویژه آنهایی که شامل موجی از حواشی و میم های اینترنتی هستند، تأکید می کند.

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *