پپه پرچمدار فعالیت های اجتماعی در میان ارزهای دیجیتال برتر است!

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
پپه پرچمدار فعالیت های اجتماعی در میان ارزهای دیجیتال برتر است!

توکن پپه با توجه به افزایش بحث ها و اشاره به آن در رسانه های اجتماعی، بیشترین امتیاز را از لحاظ فعالیت های اجتماعی دریافت کرد.

LunarCrush گزارش داد که PEPE در حال حاضر سردمدار فعالیت‌ ها در رسانه ها و تعامل اجتماعی است. این میم کوین از بیت کوین و حتی شیبا اینو در این معیار پیشی گرفت. بیت کوین رتبه دوم را در فعالیت های تعامل اجتماعی به دست آورد. شیبا اینو نیز در جایگاه هفتم قرار گرفت.

منظور از فعالیت اجتماعی، مشارکت بالای جامعه در پست‌ های رسانه های اجتماعی است. این معیار با لایک ‌ها، ریتوییت‌ ها، نظرات، نشانک‌ ها، مشارکت تاثیرگذار در حساب کاربری و موارد دیگر اندازه ‌گیری می‌ شود.

پس از اینکه ایلان ماسک، در توییتی به طور غیرمستقیم از پپه نام برد، هیاهوی «پپه» در ۱۳ می شکل جدیدی به خود گرفت. ماسک در پست خود اصلاحات قانون اساسی را با استفاده از شخصیت پپه قورباغه توضیح داد.

طبق اخیار میهن سیگنال، قیمت ارز دیجیتال PEPE در واکنش به این توییت به طور غیرمنتظره ای افزایش یافت.

در زمان انتشار این مقاله، پپه با کاهش ۸.۰۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۱۷۹۱ دلار رسید. در بازه زمانی هفتگی، میم کوین قورباغه ۳۵.۱۰٪ کاهش یافت.

همچنین کمپین ۱ میلیاردی PEPE Gemini به افزایش فعالیت های مشارکت اجتماعی Pepe کمک می کند.

صرافی جمینی اعلام کرد که ۱ میلیارد پپه را به یکی از برندگان خوش شانس در جشن اضافه شدن PEPE در پلتفرم خود اهدا می کند. یکی از معیارهای واجد شرایط بودن، ریتوییت پست PEPE بود که توسط جمینی ایجاد شده بود.

منبع:u.today
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *