تغییر لوگوی پرحاشیه توییتر دوج کوین را برای مدتی ترند بازار کرد

۲۰ فروردین ۱۴۰۲
تغییر لوگوی پرحاشیه توییتر دوج کوین را برای مدتی ترند بازار کرد

در ابتدای هفته ایلان ماسک برای مدت کوتاهی لوگوی توییتر را با لوگوی دوج کوین عوض کرد. به همین دلیل این میم کوین محبوب بیش از ۳۰ درصد افزایش یافت. بسیاری از افرادی که دوج کمتری در کیف پول خود داشتند، شروع به سرمایه گذاری توکن های دوج بیشتری کردند. برخی از نهنگ ‌های بزرگ نیز دارایی DOGE خود را برای کسب سود بیشتر فروختند. با این حال، مشتریان پلتفرم محبوب رابین هود همچنان به خرید این میم کوین محبوب ادامه می ‌دهند.

DogeWhaleAlert گزارش داد که در حال حاضر کیف پول های این اپلیکیشن معاملاتی ۳۳,۵۶۲,۱۱۸,۴۳۷ دوج کوین از طرف مشتریان خود دارند. این میزان ۲,۷۷۰,۸۸۸,۴۹۸ دلار و ۲۴.۱۷ درصد از کل عرضه DOGE در گردش را تشکیل می دهد.

اوایل این هفته، یک  lookonchain اذغان کرد که ممکن است که ایلان ماسک و نهنگ‌ ها پشت چندین فروش عظیم DOGE باشند. این فروش های بزرگ بلافاصله پس از افزایش قیمت بیش از ۳۰ درصد انجام شد.

آمار lookonchain درباره دوج کوین

Lookonchain حتی آمار دو کیف پول خاص را با فروش ۱.۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون Doge به اشتراک گذاشت. این ردیاب نمی ‌دانست که آیا این دو کیف پول به خود رئیس توییتر مرتبط هستند یا خیر. ایلان ماسک یک مدافع مشهور DOGE است. او یک بار بیان کرد که این میم کوین راه حل پرداخت بهتری نسبت به بیت کوین است. سپس وی پیشنهاد کرد که توییتر از دوج به عنوان راهی برای پرداخت هزینه اشتراک توییتر بلو و پاداش دادن به تولیدکنندگان محتوا استفاده کند. البته این پیشنهاد قبل از خرید توییتر به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار توسط ماسک مطرح شد.

تغییر اخیر لوگو از پرنده آبی به دوج کوین اولین اقدام ماسک در مورد دوج در توییتر بود که این میم کوین را ترند بازار کرد. اما او بعداً لوگوی توییتر را تغییر داد و نماد DOGE را حذف کرد. این باعث شد که قیمت میم کوین ۹ درصد کاهش یابد.

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *