چرا آربیتروم از دیگر لایه ۲ های اتریوم پیشی گرفته است؟

۰۹ فروردین ۱۴۰۲
چرا آربیتروم از دیگر لایه ۲ های اتریوم پیشی گرفته است؟

دلیل واقعی پیشی گرفتن آربیتروم از دیگر پروتکل های لایه ۲ اتریوم را اینجا بیابید.

اتریوم به عنوان یک پروتکل لایه ۱، امروزه در مرکز توجهات است و این توجهات به پروتکل های لایه ۲ ساکن در آن هم منتقل شدند. برای همه دوستداران اخبار ارز دیجیتال، باید بگوییم که L2 های مبتنی بر اتریوم مانند Optimism (OP) و Arbitrum (ARB) موج‌ های جدیدی ایجاد کردند. با این حال، گزارشات جدید Messari  نشان می دهد که دومی یعنی ARB در معیارهای کلیدی از اولی پیشی گرفته است.

نظر Messari  به این واقعیت اشاره دارد که پروتکل‌ های جدید به عنوان یک سازنده اصلی دارایی شناسایی می ‌شوند. آنها عموماً به عنوان یک پیشنهاد جذاب برای اعضای جامعه آنها عمل می‌ کند. Messari  خاطرنشان کرد که توکن ‌های جدیدی می ‌توانند ایجاد شوند که از طریق آن بسیاری از سرمایه گذاران اولیه می توانند از مزایای آنها بهره‌ مند ‌شوند.

با توجه به نمودارها، برنامه های کاربردی بومی آربیتروم، نرخ نگهداری بالاتری نسبت به Optimism ثبت کردند. به طور خاص، Arbitrum از نظر معیار اکوسیستم و همچنین پوشش برنامه های شبکه و موارد دیگر از Optimism پیشی گرفت.

Arbitrum هفته گذشته ایردراپ خود را برای ARB منتشر کرد. این پلتفرم به بسیاری از حامیان اولیه و کاربران آزمایشی توکن‌ های رایگان داد. توکن ها بعداً در صرافی‌ هایی که این توکن را از زمان انتشار آن در فهرست خود قرار دادند، به صورت نقدی فروش رفتند.

به روزرسانی های آربیتروم

به عنوان یک پروتکل لایه ۲، Arbitrum قصد دارد با استفاده از فناوری، راه ‌حل ‌های مقیاس‌ پذیری بزرگی را برای اتریوم ایجاد کند. Arbitrum مدتی است که در حال ساخت و ارتقاء اکوسیستم خود است و به چندین نقطه عطف مهم از نظر پذیرش گسترده رسیده است.

به نقل از U.Today، نسخه میم کوین شیبا اینو در Arbitrum که ارب اینو نام دارد، شتاب خرید بزرگی را ثبت کرد. به نظر می رسد که این میم کوین در مقایسه با میم کوین های بزرگتر، شتاب قابل توجهی داشته باشد.

علیرغم به ‌روزرسانی‌ های مثبت، آربیتروم از اقدامات مجرمان سایبری و فیشینگ رنج می‌ برد. اقدامات مجرمانه باعث ایجاد تغییر در ثبات شبکه و جامعه می شوند. طبق اخبار میهن سیگنال، چند روز پیش سرور Discord آن به خطر افتاد.

Arbitrum یک نیروی جدید است که به صورت مستقیم با سایر L2 های رقیب در اتریوم مبارزه می کند.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • خریدارم هر چقدر باشه.راه ارتباطی بزارید تماس بگیرم

  • راهنمایی در مورد ارزهای دیجیتالی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *