ضرب العجل اس ای سی (SEC) برای انجام اصلاحات نهایی ETFهای بیت کوین

۰۴ دی ۱۴۰۲
ضرب العجل اس ای سی (SEC) برای انجام اصلاحات نهایی ETFهای بیت کوین

کمیسیون اس ای سی (SEC) ضرب الاجل مهمی را برای تغییرات نهایی در برنامه های کاربردی صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) تعیین کرده است. به هفت شرکتی که به دنبال فهرست‌ بندی ETF‌های بیت‌ کوین نقطه‌ای هستند، دستور داده شده است تا این تغییرات را تا ۲۹ دسامبر ۲۰۲۳ ارائه کنند.

انتظار می‌ رود کمیسیون SEC اولین ETF بیت‌کوین را در اوایل ژانویه، پس از بحث‌های گسترده با شرکت‌ هایی مانند BlackRock، Grayscale Investments، ARK Investments تایید کند.

اس ای سی با تأکید بر قابلیت ایجاد وجه نقد و فرصت های بازخرید برای ETF بیت کوین پیشنهادی، در بحث‌ های مهمی شرکت کرده است. تغییرات قابل توجه شامل افزایش قابل توجه مبلغ اولیه ETF iShares Bitcoin Trust (IBIT) بلک راک، از ۱۰۰۰۰۰ دلار اولیه به ۱۰ میلیون دلار پیش بینی شده تا ۳ ژانویه ۲۰۲۴ است. SEC همچنین قرار است تصمیم نهایی را در مورد Ark Invest/21 اتخاذ کند.

اس ای سی تایید یا رد درخواست ETF بیت کوین را در ۱۰ ژانویه ۲۰۲۴ به اشتراک می گذارد. این توسعه نظارتی احساسات صعودی را در بازار کریپتو تحریک کرده است. به ویژه در مورد تأیید چند ETF بیت کوین، که پیش بینی می شود تحرکات قابل توجهی در قیمت بیت کوین ایجاد کند.

منبع:coinjournal
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *