هفته گذشته نرخ توکن سوزی شیبا اینو غوغا کرد!

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
هفته گذشته نرخ توکن سوزی شیبا اینو غوغا کرد!

طبق گزارشات Shibburn ارتش شیبا اینو موفق شد نزدیک به چهار میلیارد از این میم کوین ها را در هفته گذشته بسوزاند.

با این حال، در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد شیب ها در کیف پول های مرده زیاد بود، زیرا نرخ توکن سوزی را به میزان قابل توجهی بیشتر شده است.

با نابودی ده ها میلیون شیبا اینو، نرخ سوختگی ۱۳۵ درصد افزایش می یابد

طی ۲۴ ساعت گذشته، اعضای مختلف جامعه شیبا اینو موفق شدند در مجموع ۱۲,۸۲۵,۹۰۱ از این میم کوین را حذف کنند.

بیشتر آن در یک انتقال ۱۰۴۵۵۷۶۴ شیب حدود چهار ساعت پیش سوخت. همچنین، دو تراکنش، هر کدام ۱۰۰۰۰۰۰ SHIB قبل از آن انجام شد.

شیبرن خاطرنشان می کند که در ۲۴ ساعت گذشته، جامعه ۳,۹۷۹,۶۳۱,۶۳۵ شیبا اینو را سوزاند. در هفته قبل از آن، به نقل از یوتودی، تقریباً همان مقدار SHIB نابود شده بود.

جهش های خیره کننده نرخ سوختگی در هفته گذشته مشاهده شد

هفته گذشته، طبق گزارشات میهن سیگنال، نرخ توکن سوزی شیبا اینو افزایش یافت، زیرا تعداد توکن سوزی ها بسیار بیشتر از روز قبل بود.

در اول ماه مه این افزایش به ۱۴۰۰ درصد رسید. در ۳ مه، این تعداد ۳۰۹۴۰ درصد افزایش یافت زیرا در مجموع ۲,۰۰۵,۲۶۵,۲۷۴ شیب سوختند.

نهنگ ها ۱۰.۲۵ تریلیون شیبا اینو را می گیرند، قیمت همچنان در حال سقوط است

در آخر هفته، این میم کوین تا کنون بیش از ۱۰ درصد کاهش قیمت داشت. در روز شنبه، ۶ می، SHIB سطح ۰.۰۰۰۰۰۹۹۹ دلار را از دست داد و اکنون به سطح ۰.۰۰۰۰۰۸۹۳ دلار سقوط کرد.

این کاهش شدید قیمت دومین میم کوین محبوب ممکن است به سقوط ارز دیجیتال پرچمدار بیت کوین مرتبط باشد که در آخر هفته نیز رخ داد. بیت کوین از آن زمان تاکنون ۵.۶۴ درصد از دست داد و از ۲۹۶۶۴ دلار کمتر شد و در حال حاضر با قیمت ۲۷.۹۹۰ دلار معامله می شود.

گذشته از آن، در آخر هفته، بیش از ۱۲۰ میلیون دلار نقدینگی در بازار مشاهده شد. چراکه سرمایه‌گذاران سودهای هفته گذشته خود را در میم کوین ها به ویژه پپه  نقد می‌کردند. ویتالیک بوترین و بنیاد اتریوم نیز ۱۵۲۰۰ اتریوم به ارزش حدود ۳۰ میلیون دلار فروختند. این امر باعث شد تا بسیاری از معامله گران بر این باور باشند که ETH ممکن است با افت قیمت زیادی مواجه شود. طی ۲۴ ساعت گذشته، اتریوم ۳ درصد کاهش یافت و اکنون با قیمت ۱۸۴۸ دلار مبادله شد.

طبق گزارشات IntoTheBlock  نهنگ‌ ها در هفته گذشته نزدیک به ۱۰.۳ تریلیون شیبا اینو جمع ‌آوری کردند. با این حال، این خرید عظیم نتوانست از افت قیمت بزرگ میم کوین محبوب جلوگیری کند.

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *