باز هم انفجاری از توکن سوزی شیبا اینو اتفاق افتاد!

۱۶ فروردین ۱۴۰۲
باز هم انفجاری از توکن سوزی شیبا اینو اتفاق افتاد!

ردیاب Shibburn گزارش داد که در ۲۴ ساعت گذشته، ارتش شیبا اینو موفق شد مقدار قابل توجهی از SHIB را از بین ببرد. ارتش شیب موفق شد نرخ توکن سوزی را بیش از صد درصد نسبت به دیروز افزایش دهد.

در حالی که اعضای جامعه به کاهش عرضه در گردش SHIB ادامه می دهند، نهنگ ها نیز در حال خرید تکه های انبوهی از شیب هستند.

۲۰.۲ میلیون شیبا اینو نابود شد، میزان توکن سوزی بالا می رود

براساس گزارشات Shibburn طی روز گذشته، ۲۰,۲۲۷,۵۸۳ Shiba Inu در سه تراکنش به کیف پول های مرده ارسال شد. تا کنون، این مقدار توکن SHIB سوخته کمتر از آنهایی است که در اوایل این ماه مشاهده شده بود. با این حال، نسبت به دیروز، میزان سوختگی تقریباً ۱۴۸ درصد افزایش یافت.

در مجموع طی هفت روز گذشته ارتش SHIB موفق به توکن سوزی ۲۸۵۳۳۴۲۲۹ SHIB شد.

نهنگ ۳۰۰ میلیارد شیبا ذخیره کرد

طبق آمار WhaleStats، یک نهنگ اتریوم به نام BlueWhale0073  در مجموع ۲۲۹,۹۶۳,۰۷۲,۴۹۸ SHIB  به ارزش بیش از ۲.۵ میلیون دلار به دارایی های خود اضافه کرد. این نهنگ در بین ۵۰۰ سرمایه گذار برتر اتریوم در رتبه ۲۵۴ قرار دارد.

با این وجود در حال حاضر، کیف پول این نهنگ خالی از شیبا اینو است، زیرا به نظر می رسد نهنگ همه آن را فروخته باشد. این آمار با توجه به نمودار دایره ای تراکنش های ورودی و خروجی این کیف پول تهیه شد. به طور کلی، طبق اخبار میهن سیگنال، در ماه مارس، این نهنگ ۸۷۳ میلیارد شیبا اینو خرید و بلافاصله خریدهای خود را فروخت.

اوایل امروز، شیبا اینو ۲.۸ درصد سقوط کرد و سپس ضررهای خود را جبران کرد. این ممکن است نشان دهد که نهنگ فوق الذکر ۳۰۰ میلیارد SHIB در گردش را خریداری کرد. سپس با بهبود قیمت آنها را با سود سالم فروخت.

شیب همچنان پرمعامله ترین توکن برای ۱۰۰ نهنگ بزرگ در اتریوم است. همچنین این میم کوین موقعیت خود را به عنوان بزرگترین دارایی ارز دیجیتال با ارزش دلار آمریکا برای این نهنگ ها حفظ می کند.

مجموع سهم شیبا اینو در سبد ترکیبی آنها به ارزش SHIB 601,204,724 دلار است که ۱۱.۹۴ درصد از ارز دیجیتال موجود در این سبد را تشکیل می دهد.

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *