۹۱ میلیون میم کوین شیبا اینو توسط نهنگ مرموز سوزانده شد!

۲۰ فروردین ۱۴۰۳
91 میلیون میم کوین شیبا اینو توسط نهنگ مرموز سوزانده شد!

داده‌های اخیر ردیاب Shibburn افزایش قابل توجهی را در توکن سوزی های شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته نشان داد و میلیون‌ها میم کوین برای همیشه نابود شده‌اند. همانطور که توسط Shibburn و Etherscan گزارش شده است، یک نهنگ مرموز Shiba Inu مسئول سوزاندن بیشتر توکن ها است.

در عرض یک روز، جامعه شیب ۹۸,۰۴۵,۰۳۵ توکن SHIB را از طریق ده تراکنش سوزاند که نشان دهنده افزایش ۳۰۴.۹۸ درصدی در نرخ توکن سوزی روزانه است. اکثر این توکن ها، به طور خاص ۹۱،۱۰۲،۵۹۶ SHIB، در یک انتقال توسط یک نهنگ ناشناس سوزانده شدند.

توکن سوزی هفتگی نیز با افزایش ۸۲.۶۶ درصدی همراه بوده است و در مجموع ۳۳۰,۳۳۵,۵۹۲ توکن شیبا اینو در هفت روز گذشته به کیف پول های غیرقابل مصرف ارسال شده است. با وجود این توکن سوزی ها، کل عرضه SHIB تا حد زیادی بدون تغییر در ۵۸۹,۲۷۵,۲۴۱,۲۰۴,۶۶۷ باقی مانده است و بخش قابل‌توجهی در حال حاضر در کیف‌پول‌های مرده بلاک شده‌اند و کیف پول‌ها را در صرافی‌ها و پلتفرم‌های دیفای قرار داده‌اند.

در یک پیشرفت جداگانه، یک نهنگ مرموز ۶۹۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ شیبا اینو از Crypto.com را پس از صرف ۱۹,۲۶۰,۸۳۷ دلار برای به دست آوردن توکن ها به یک کیف پول خصوصی منتقل کرد. این انتقال توجه جامعه را به خود جلب کرد و گمانه‌زنی‌هایی را در مورد هویت نهاد پشت این معامله عظیم ایجاد کرد.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *