افزایش ۲۳ درصدی ارب اینو، میم کوین آربیتروم در یک دقیقه!

۰۸ فروردین ۱۴۰۲
ارب اینو، میم کوین آربیتروم با یک خرید چند میلیونی 23 درصد افزایش یافت

میم کوین آربیتروم، ارب اینو، امروز قیمت غیرعادی داشت. قیمت‌ این ارز دیجیتال در یک دقیقه بیش از ۲۳ درصد افزایش یافت. بنابراین، قیمت ArbInu از ۰.۰۰۴۸ دلار به ۰.۰۶ دلار به ازای هر توکن افزایش یافت. این مقدار افزایش تقریباً تمام کاهش هایی را که جمعه گذشته برای این میم کوین رخ داد، را جبران کرد.

آمار ردیاب Arbiscan، در آن زمان هیچ فعالیت جدی نشان ندادند. با این حال، سرنخ این ناهنجاری ArbInu در حجم معاملات Bitget که یک صرافی بزرگ ارز دیجیتال است، یافت شد.

معامله بزرگ ارب اینو باعث عدم تعادل نمودار شد

مطابق نمودار ArbInu در Bitget، با افزایش قیمت این ارز دیجیتال، حجمی به اندازه ۲.۳ میلیون توکن در این صرافی معامله شد. با یک مقایسه متوجه می شویم که این حدود ۴۶ برابر حجم معاملات در دقیقه ArbInu در Bitget در حالت عادی است.

براساس اخبار ارز دیجیتال، ظاهراً شخصی قصد داشت تعداد زیادی توکن ArbInu خریداری کند. با مبلغی که حتی بیش از ۱۰۰۰۰ دلار نبود. به دلیل کم بودن معاملات این ارز دیجیتال در این صرافی، این خرید بزرگ، قیمت این میم کوین را ۲۳ درصد در یک دقیقه افزایش داد. این در حالی است که Bitget یکی از بزرگترین ارائه دهندگان نقدینگی و یکی از بهترین صرافی خارجی برای ArbInu است.

با این وجود، هر کسی که این خرید بزرگ ارب اینو را انجام داد، چندان هم معامله موفقیت آمیزی نداشت. چرا که قیمت این میم کوین از آن زمان به بعد ۳۰ درصد کاهش یافت.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:u.today
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • اگر ایلان ماسک حمایت خودراازدوج کوین برداردمعلوم می‌شود که اویک کلاهبردار وشیاداست وتمام ثروتش را ازراه گول زدن مردم وکلاهبرداری بدست آورده.

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *