تحلیل قیمت شیبا اینو: پیش بینی سقوط با الگوی نزولی | ۱۱ شهریور

۱۱ شهریور ۱۴۰۲
شیبا اینو همچنان با موفقیت در بازار می تازد!

قیمت شیبا اینو مدتی است در یک چرخه نزولی قرار گرفته است. در روزهای گذشته افت مداوم مشاهده شده و این موجب نگرانی هولدرهای این میم کوین محبوب شده است. شرایط اخیر یک روند نگران کننده را نشان می دهد زیرا فروشندگان حمایت خط روند یک الگوی پرچم نزولی را شکسته اند. پیش بینی می شود در ادامه شاهد افت بیشتر قیمت باشیم.

الگوی پرچم نزولی که یک فاز تقویت بعد از افت شدید قیمت را نشان می دهد شبیه الگوی مثلث متقارن است که به سمت پایین شیب دارد. این الگو معمولا به این معناست که فشار فروش قوی در بازار حاکم است و افت قیمت ادامه دار خواهد بود.

قیمت شیبا در ۲۴ ساعت گذشته افت ۰.۵ درصدی و در هفته گذشته افت ۳.۵ درصدی را ثبت کرده است. این ارقام احساسات نزولی در بازار را نشان می دهند. همچنین عملکرد ماهانه، شش ماهه، سالانه  و بلندمدت شیبا منفی شده است.

نمودار یک روزه قیمت شیبا اینو / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار یک روزه قیمت شیبا اینو / تتر

حجم معاملات در بازار کم شده و این نشان دهنده عدم تمایل تریدرها به ورود به بازار است که خود موجب افت قیمت می شود. اگرچه مومنتوم نزولی قوی نیست، به علت کمی حجم معاملات، قیمت نسبت به نوسان حساس تر شده است. تریدرها منتظر نشانه هایی از افزایش فعالیت ها در شبکه هستند که می تواند به افت بیشتر قیمت یا تغییر روند منجر شود.

آغاز به کار مجدد شیباریوم بارقه ای از امید را درباره آینده شیبا ایجاد کرده است. البته سرمایه گذارها قبل از تصمیم گیری به دقت حرکات قیمت و وضعیت بازار را در نظر گرفته اند تا به قطعیت بیشتری درباره آینده برسند.

طبق تحلیل میهن سیگنال، در مجموع اندیکاتورهای تکنیکال سیگنال فروش قوی را صادر کرده اند زیرا میانگین های متحرک وضعیت نزولی کوتاه مدت و بلندمدت را نشان می دهند. هر دو  اندیکاتور مکدی و RSI هم وضعیت نزولی دارند. RSI در سطح ۴۰ با شیب رو به پایین قرار گرفته است. باندهای بولینگر عریض شده و قیمت در باند پایینی در نوسان است.ر

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت شیبا اینو: پیش بینی سقوط با الگوی نزولی | ۱۱ شهریور» با ما درمیان بگذارید.

منبع:newsbtc
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *