افزایش شگفت انگیز معاملات فیوچرز میم کوین ها نشانه چیست؟

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
افزایش شگفت انگیز معاملات فیوچرز میم کوین ها نشانه چیست؟

حجم معاملات فیوچرز میم کوین ها در روز شنبه به طور قابل‌توجهی افزایش یافت، به طوری که معاملات شورتی مانند دوج کوین، شیبا اینو، پپه، فلوکی اینو و بونک بیش از ۵۰ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته ضرر کردند. این نشان دهنده اشتیاق غیرمنطقی در بازار است.

انحلال زمانی اتفاق می افتد که موقعیت اهرمی معامله گر به دلیل کمبود بودجه به اجبار بسته شود. معاملات شورت‌ موجود در توکن‌های میم مانند pepe و WIF حذف شدند که منجر به افزایش قیمت شد.

میم کوین هایی مانند پپه و داگ ویف هت دستاوردهای قابل‌توجهی را تجربه کردند، به طوری که WIF اولین توکن سولانا بود که از ۱ دلار فراتر رفت.

Dogecoin، shiba inu، pepe و floki در فضای معاملاتی میم برجسته بوده‌اند و شرط‌بندی‌های صعودی روی DOGE به رکورد ۱ میلیارد دلار رسیده‌اند.

علاقه معاملات باز به توکن های میم به ۱.۵ میلیارد دلار رسیده است که نشان دهنده افزایش فعالیت بازار است. شاخص CoinDesk ۲۰ نیز شاهد افزایش ۵ درصدی بود.

میم کوین ها که فاقد ارزش ذاتی هستند، در بین معامله گران محبوبیت پیدا کرده اند و به عنوان راهی برای کسب سود از رشد اکوسیستم دیده می شوند. برخی از نهادها، مانند بنیاد Avalanche، در حال سرمایه‌گذاری در توکن های میم هستند تا از ارزش فرهنگی و میمتیک آنها بهره ببرند.

منبع:کوین دسک
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *