چند توکن شیبا اینو نیاز دارید تا به درآمد ۱۰ میلیون دلاری برسید؟

۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
چند توکن شیبا اینو نیاز دارید تا به درآمد 10 میلیون دلاری برسید؟

زمانی که در مورد نزدیکی شیبا اینو به مرز ۱ سنت صحبت شود، مجموعه ای از احساسات در ذهن سرمایه گذاران موج می زند. اگر SHIB به ۰.۰۱ دلار برسد، اکثر دارندگان می توانند به میلیونر تبدیل شوند. وقتی SHIB به ۱ پنی برسد، سرمایه گذاران می توانند منتظر خرید خانه رویایی جدید خود باشند. اما آیا انتظارات سرمایه گذاران تنها به خرید خانه منتهی می شود؟

طبق نتایج مصاحبه های Watcher Guru با دارندگان شیب، حتی اگر شیبا اینو روزی به ۰.۰۱ دلار برسد، همه نمی توانند درآمد چشمگیری داشته باشند. زیرا ۱ میلیون دلار دیگر مبلغ امیدوارکننده ای نیست. یک خانه جدید و یک ماشین لوکس می تواند یک میلیون دلار را در یک چشم به هم زدن از بین ببرد. برای داشتن یک زندگی با ثبات مالی، حداقل ۱۰ میلیون دلار برای زندگی مسالمت آمیز بدون «کار کردن» برای پول لازم است.

چند توکن می تواند باعث شود ۱۰ میلیون دلار درآمد از شیبا اینو داشته باشید؟

SHIB باید ۹۹۰۰۰ درصد از قیمت فعلی خود را افزایش دهد تا به مرز ۱ سنت برسد. در سطح فعلی ۰.۰۰۰۰۱۰۶۶ دلار، سرمایه گذاری ۱۱۰۰۰ دلاری باعث می شود که سرمایه گذاران در صورت رسیدن به ۰.۰۱ دلار، ۱۰ میلیون دلار کسب کند.

با قیمت ۱۱۰۰۰ دلار، سرمایه گذاران می توانند ۱،۰۳۱،۸۹۴،۹۳۴ توکن (۱ میلیارد توکن شیب) جمع آوری کنند. بنابراین، زمانی که شیبا اینو به ۰.۰۱ دلار رسید، ۱ میلیارد توکن شیب می تواند به ۱۰,۳۱۸,۹۴۹ دلار (۱۰ میلیون دلار) تبدیل شود.

به این ترتیب، سرمایه گذاری ۱۱۰۰۰ دلاری امروز که شیبا اینو ۰.۰۰۰۰۱۰۶۶ دلار است، می تواند ۱ میلیارد توکن SHIB برای شما به ارمغان بیاورد.  به نقل از میهن سیگنال، روزی که SHIB به ۰.۰۱ دلار برسد، ۱ میلیارد توکن SHIB احتمالاً ۱۰ میلیون دلار ارزش دارد. در زمان انتشار این مقاله، قیمت شیبا اینو با ۰.۰۰۰۰۱۰۶۶ دلار معامله می شد و در معاملات ۲۴ ساعته ۲.۲ درصد کاهش داشت. شیب ۸۷.۶۳ درصد از بالاترین رکورد خود یعنی ۰.۰۰۰۰۸۶۱۶ دلار در اکتبر سال گذشته، کاهش داشت.

منبع:watcher.guru
1 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • درمورد هاوینگ لایت کوین هم قبلش میگفتن جهش قیمت در راه، منتها عده‌ای میگفتن این یک شایعه پراکنی درجهت افزایش قیمت هست و دیدیم ک همینگونه شد و قیمت افزایش نداشت بلکه کاهش هم پیدا کرد.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *