سرمایه گذاران شیبا اینو رکوردها را شکستند

۲۷ فروردین ۱۴۰۲
سرمایه گذاران شیبا اینو رکوردها را شکستند

در فضای کریپتو، حضور سرمایه گذارانی که در آن برای بلندمدت سرمایه گذاری کردند، غیر معمول نیست. در مورد توکن شیبا اینو نیز تعداد دارندگان بلند مدت آن به سطح بی سابقه ای رسید.

بر اساس گزارشات IntoTheBlock، تعداد آدرس‌ هایی که SHIB را برای یک سال یا بیشتر نگه می‌ دارند، به بالاترین حد خود یعنی ۸۳۵۷۸۰ رسید. این کیف پول ها که به «هدلرها» معروف هستند، اکنون ۶۷.۳۵ درصد از کل آدرس‌ های دارای SHIB را تشکیل می ‌دهند.

این در حالی است که تعداد «کروزها» و معامله ‌گرانی که توکن‌ های شیبا اینو نگه می دارند، کاهش یافته است. ۶۸۱۴۰ کیف پول از تعداد کل کروزرها که توکن را برای یک ماه تا دوازده ماه نگه می‌ دارند، کمتر شد و این تعداد به ۳۶۵۵۷۰ کیف پول رسید. اینها ۲۹.۴۶ درصد از کل آدرس‌ های هلدینگ SHIB را تشکیل می‌ دهند. تعداد معامله ‌گرانی که این توکن را کمتر از یک ماه نگهداری می‌ کنند، بسیار کاهش یافت و به مرز ۳۹۴۸۰ رسید. این تعداد معادل ۳.۱۸ درصد از کل مبلغ است.

این ارقام نشان می دهد که توکن شیبا اینو در حال به دست آوردن پایگاه سرمایه گذار با ثبات تری است. سرمایه گذاران بلندمدت معمولاً به موفقیت یک پروژه متعهدتر هستند و به پتانسیل گسترده آن اعتقاد دارند.

می توان این گونه استدلال کرد که بیشتر عرضه SHIB در کیف پول صرافی ها و انواع نهنگ های ارز دیجیتال متمرکز است. با این حال، گزارشات نشان می دهد که حجم دارایی های نهنگ ها ۲۵۳ تریلیون SHIB است. در حالی که سرمایه گذاران خرده فروشی ۲۰۱.۳۷ تریلیون از این ارز دیجیتال دارند. ۱۱۸.۲۴ تریلیون دیگر شیبا اینو در کیف پول سرمایه گذاران متوسط قرار دارد.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *