گزارشات حاکی از آن است که شیبا اینو در مسیر احیا قرار دارد!

۱۹ تیر ۱۴۰۲
گزارشات حاکی از آن است که شیبا اینو در مسیر احیا قرار دارد!

بنا بر گزارشات Santiment، شیبا اینو (SHIB)  نشانه هایی از بازگشت و احیا را نشان می دهد. SHIB در آخر هفته شاهد افزایش متوسط ۸ درصدی قیمت بود که باعث افزایش علاقه در میان معامله‌گران شد.

در اکتبر ۲۰۲۱، شیب به بالاترین حد خود رسید، در همان زمان محبوبیت و علاقه سرمایه گذاران به این میم کوین دوچندان شد. اما پس از رسیدن به اوج، ارزش بازار این میم کوین نزدیک به ۹۰٪ کاهش یافت و SHIB را از رادارهای معامله گران خارج شد.

به نقل از میهن سیگنال، موج راه اندازی میم کوین های جدید که در ماه می به بازار ارزهای دیجیتال سرازیر شدند، در این کاهش نقش داشتند. این توکن ‌ها نوسانات بالاتری داشتند و معامله ‌گران و سرمایه ‌گذارانی را که به دنبال سودهای کوتاه‌مدت هنگفت بودند را جذب کردند. در نتیجه، شیبا اینو، با نوسانات نسبتاً پایین‌تر اما سطوح ریسک مشابه، درخشندگی خود را از دست داد و از توجه ها محو شد.

حرکات دلگرم کننده شیبا اینو

با این حال، گزارش اخیر Santiment یک روایت مثبت برای SHIB ارائه می دهد. طبق این گزارش تراکنش‌ ها و فعالیت های اخیر نهنگ‌ ها نشانه‌ های دلگرم ‌کننده‌ ای است که نوید بازگشت این میم کوین را می دهد. به نظر می رسد که شیب به آرامی توجه معامله گران را دوباره جلب می کند و احتمالاً زمینه را برای یک روند صعودی جدید فراهم می کند.

با این حال، لازم است بدانید در حالی که این معیارها دلگرم‌ کننده هستند، بازار ارزهای دیجیتال به طرز عجیبی غیرقابل پیش‌بینی است. به ویژه بخش میم کوین های بازار با نوسانات قیمتی چشمگیر روبرو هستند.  آنها به شدت تحت تأثیر احساسات و تبلیغات رسانه های اجتماعی هستند که هر دو می توانند به سرعت تغییر کنند.

در حالی که به نظر می رسد قیمت شیبا اینو در مسیر احیا قرار دارد، بازیابی شکوه سابق این کریپتو می تواند چالش برانگیز باشد. به سرمایه گذاران و معامله گران توصیه می شود قبل از هر گونه تصمیم گیری در مورد معاملات، احتیاط کنند و دقت لازم را به عمل آورند.

منبع:u.today
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *