شیبا اینو به رستوران های برگرکینگ وارد می شود

۰۷ فروردین ۱۴۰۲
شیبا اینو به رستوران های برگرکینگ وارد می شود

دارندگان شیبا اینو اکنون می توانند از دارایی های شیب خود در رستوران های برگر کینگ استفاده کنند.

مشارکت جدیدی بین رستوران های Burger King پاریس و ارزهای دیجتالی مثل شیب صورت گرفت. به لطف این همکاری جدید، Shiba Inu و سایر رمزارزها اکنون می توانند در این رستوران ها پرداخت شوند.

در ماه مه ۲۰۲۲، Instpower، یک سرویس شارژ پاوربانک، با Binance Pay و Alchemy Pay همکاری کرد تا به کاربرانش اجازه دهد در بیش از ۱۴۰۰۰ مکان در سراسر جهان برای دستگاه‌های پاوربانک با ارز دیجیتال پرداخت کنند.

این همکاری اخیراً در مجموعه رستوران‌ های برگر کینگ گسترش یافته است. کارکنان این رستوران ها ماشین‌ های اجاره پاوربانک Instpower را نصب کردند. با این ماشین ها پرداخت‌ های ارز دیجیتال توسط ارائه‌ دهندگانی چون Alchemy Pay و Binance Pay پذیرفته می شود.

شیبا اینو توسط هر دو ارائه دهنده پرداخت Alchemy Pay و Binance Pay پشتیبانی می شود. سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، کاردانو، دوج کوین و غیره به خوبی در هر دو پلتفرم پشتیبانی می شوند.

برگر کینگ و ارزهای دیجیتال

Burger King همیشه از انواع ارزهای دیجیتال استقبال می کند. طبق گزارش های میهن سیگنال، یکی از اولین زنجیره های فست فود جهانی است که بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت پذیرفت.

هنگامی که شعبه Burger King هلند در سال ۲۰۱۶ شروع به خرید بیت کوین کرد، به نقل از یوتودی، مشتریان توانستند برای اولین بار با ارزهای دیجیتال همبرگر خریداری کنند. در سال ۲۰۱۹، رستوران آلمانی Burger King پذیرش بیت کوین را در وب سایت و اپلیکیشن موبایل خود آغاز کرد.

در سال ۲۰۲۱ برگر کینگ با رابین هود همکاری کرد تا ارزهای دیجیتال رایگان را به مشتریان خود در ایالات متحده ارائه دهد. این کریپتوها همراه با یک جایزه شامل BTC، ETH و DOGE بود.

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *