ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

شیبا اینو پس از افت چند میلیون دلاری چند پله سقوط کرد

۱۳ اسفند ۱۴۰۱
سقوط قیمت شیبا اینو پس از افت چند میلیون دلاری

کارگزار وویجر که در حال ورشکستگی است، به خلاص شدن از شر دارایی های کیف پول خود ادامه می دهد. دیروز ۲۰۰ میلیارد توکن شیبا اینو دیگر به قیمت ۲.۴۵ میلیون دلار فروخته شد. بعد از افت چند میلیون دلاری، قیمت SHIB به کاهش ادامه داد و در یک نقطه ۹.۶۹ درصد از قیمتش را از دست داد.

علیرغم این که قیمت شیبا اینو توانست برخی از زیان های خود را جبران کند، اما نتوانست به بالای ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار بازگردد. طبق گزارشات U.Today، تعداد زیادی از معامله گران، یعنی حدود ۱۰۰۰۰۰ آدرس، SHIB را با همین قیمت سرمایه گذاری کردند. بنابراین، اکنون آنها متحمل ضرر می شوند، که فشار بر قیمت را افزایش می دهد و ممکن است فروش بیشتر را تحریک کند.

در عین حال، ۵.۳۷ تریلیون توکن شیبا اینو دیگر در کیف پول Voyager باقی مانده است. این میزان ارزشی معادل ۶۱ میلیون دلار دارد. پس از USDC و اتریوم  (ETH)، SHIB بزرگترین جایگاه را در  این کارگزار ورشکسته دارد و بیشترین فروش را دارد.

به نظر میهن سیگنال، مشخص نیست که فروش های وویجر چقدر ادامه خواهد داشت. با این حال، این کارگزاری ممکن است تصمیم بگیرد از شر بقیه شیبا اینو موجود در کیف پولش در آینده نزدیک خلاص شود. این اقدام دوباره قیمت را کاهش می دهد و می‌ تواند سرمایه ‌گذاران بیشتری را در موقعیت‌ های بی‌ سود قرار دهد.

منبع:u.today
0 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • وااققعاااا در حق FunC تلگرام کم لطفی کردین

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *