پیشرفتی دیگر برای فلوکی اینو؛ میم کوین موفق نوظهور

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
پیشرفتی دیگر برای فلوکی اینو؛ میم کوین موفق نوظهور

فلوکی اینو در فهرست صرافی رمزنگاری OKX مستقر در سیشل قرار گرفت. Floki، در هفته‌ های اخیر در فهرست صرافی های متعددی قرار گرفت.

در آغاز هفته، FLOKI با جفت FLOKI/USDT به یکی از بزرگترین و شناخته ‌شده ‌ترین صرافی های ارز دیجیتال هند، یعنی WazirX راه یافت.

چند روز بعد، WazirX اعلام کرد که یک جفت تجاری دیگری از فلوکی را در فهرست قرار داده است. در واقع جفت معاملاتی FLOKI/INR در WazirX فعال است و به کاربران امکان خرید، فروش و معامله فلوکی اینو با ارز INR را در این پلتفرم می ‌دهد.

بر اساس آن، صدها میلیون کاربر هندی کریپتو می توانند فلوکی را به عنوان ارز اصلی خود سرمایه گذاری کنند. با این حرکت، کاربران صرافی از این پس می توانند با FLOKI خرید، فروش و معامله کنند.

فلوکی اینو و بازار INR و USDT

این هفته نیز، FLOKI Perpetuals در دیجی ‌فاینکس منتشر شد. این پلتفرم به کاربران این امکان را می‌ دهد تا توکن را با حداکثر ۱۰۰ برابر اهرم معامله کنند. صرافی همچنین یک جفت FLOKI/USDC را در فهرست خود قرار داد تا فلوکی را برای کاربران بیشتر در دسترس کند.

FLOKI همچنین در ۳ مارس در فهرست صرافی پیشرو مستقر در سنگاپور، Deepcoin، قرار گرفت. این فهرست به بیش از سه میلیون کاربر ثبت شده Deepcoin اجازه می دهد تا با Floki تراکنش کنند.

در زمان نگارش این مقاله توسط میهن سیگنال، فلوکی اینو با کاهش ۱۵ درصدی به ۰.۰۰۰۰۳۱۸۷ دلار رسید. با ارزش بازار ۲۸۴ میلیون دلار، FLOKI به‌عنوان ۱۰۷ امین ارز دیجیتال بزرگ بر اساس گزارشات CoinMarketCap قرار دارد.

منبع:u.today
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • اگر ریپل ۱ دلار بشه من از زندان آزاد میشم

  • واقعا در زمینه صرافی های غیر متمرکز عالی هست

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *