حماسه ای عجیب برای شیبا اینو؛ هزاران فرم ورودی شیباریوم ارسال شد

۱۴ اسفند ۱۴۰۱
حماسه ای عجیب برای شیبا اینو؛ هزاران فرم ورودی شیباریوم ارسال شد

شیتوشی کوساما، رهبر پروژه ‌های محبوبی مانند  شیبا اینو و شیباریوم، در چت تلگرام Shibarium  از پروژه‌ های متعددی که مایل به همکاری با این شبکه هستند، خبر داد.

طبق گزارش قبلی U.Today ، شیتوشی کوساما در توییت خود اشاره کرد که مقدمات انتشار شیباریوم در حال اتمام است.

هزاران فرم ورودی برای شیباریوم ارسال شد

او از جامعه برای این تعداد استقبال در ارسال فرم تشکر کرد. همچنین او افزود که این همکاری گسترده باعث می شود که ارتش SHIB با شیباریوم قوی تر شود.

کوساما تصمیم گرفت چند چیز را در مورد انتشار Shibarium Beta ارز دیجیتال شیبا در آینده روشن کند. وی بار دیگر اعلام کرد که «همه به شیباریوم دعوت شده اند». با توجه به پیام او تعداد بالایی از افراد فرم ورودی را ارسال کردند.

کوساما اشاره کرد که تعداد فرم های ارسالی باورنکردنی است. او تاکید کرد که آنها در حال بررسی هر کدام از فرم‌ ها هستند و قول داد که پاسخ ‌هر کدام از این فرم ها تا آخر هفته ارسال شود.

این روزها سر رهبر شیبا اینو بسیار شلوغ است!

کوساما همچنین توضیح داد که چرا مدتی سکوت کرده است. دلیل این سکوت این است که کوساما تیم های مختلفی را رهبری می کند تا روی به‌ روزرسانی‌ های به ‌موقع شیباریوم و متاورس شیبا اینو کار کنند. همچنین او به دنبال آماده سازی پروژه اش در رویداد SXSW است که اواخر امسال برگزار می‌ شود.

شیتوشی کوساما این نکته را یادآوری کرد که به محض راه اندازی  شیباریوم، پلت فرم  ShibaSwap به عنوان DEX رسمی Shibarium فعالیت خواهد کرد.

منبع:u.today
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • با این جلاسات سوری فقط زمان و میکشن و مردم و سرکار میزارن بابا بخدا مردم گناه دارن ارزش پولمون روز ب روز کمتر میشه هر سری با یه خبر مردم و دست ب سر میکن

  • ازین خارجی ها فقط شعاردادن شعار پروری به نمایندگان ایران رسیده حاکمان ایران هم در شعاردادن و بدنبالش دعا کردن استادند

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *