ALPINE ، AERGO و چهار ارز دیجیتال دیگر در آبان‌تتر لیست شدند

۱۱ مرداد ۱۴۰۲
ALPINE ، AERGO و چهار ارز دیجیتال دیگر در آبان‌تتر لیست شدند

یکی از اهداف صرافی ارز دیجیتال آبان‌تتر، این است که همواره بتواند امکان خرید و فروش آن دسته از ارزهای دیجیتالی که کاربران به آن نیاز دارند را در کوتاه‌ترین زمان فراهم کند. در این راستا، تا پایان تابستان ۱۴۰۲، هر هفته ۶ تا از ارزهای درخواستی کاربران را به لیست خود اضافه می‌کند.

این هفته، ارزهای آلپاین (ALPINE)، آرگو (AERGO)، رپد نکسوس (WNXM)، فونیکس (PHB)، هوکد پروتکل (HOOK) و بارن بریج (BOND) به لیست صرافی آبان‌تتر اضافه شده‌اند و کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر، به خرید و فروش بدون محدودیت این ارزها و بیش از ۳۸۰ ارز دیجیتال بپردازند.

ارز دیجیتال آلپاین (ALPINE)

توکن آلپاین (ALPINE) در واقع توکن هواداری تیم BWT Alpine F1 است. انتشار این توکن به طرفداران تیم این امکان را می‌دهد که به روش‌های جدیدی برای تعامل با تیم مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

ارز دیجیتال آلپاین در حال حاضر رتبه ۵۳۲ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمتی در حدود ۲.۱۱ دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با ۵.۷۳ دلار بوده است.

ارز دیجیتال آرگو (AERGO)

پروژه ارز دیجیتال آرگو در واقع یک پروژه نسل چهارم بلاک‌چین است. این پلتفرم، هدف خود را توانمندسازی بازار اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز معرفی می‌کند؛ این کار موجبات عمومی سازی فناوری بلاک‌چین و توسعه یک مدل کسب و کاری بر پایه این فناوری را فراهم می‌کند.

ارز دیجیتال اختصاصی این پروژه با علامت اختصاری AERGO نشان داده می‌شود و در حال حاضر، رتبه ۳۷۰ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. قیمت آرگو در حال حاضر در حدود ۰.۱۱۳ است. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با ۰.۳۱۲ دلار بوده است.

ارز دیجیتال رپد نکسوس (WNXM)

ارز دیجیتال رپد نکسوس (WNXM) در واقع نسخه رپد شده توکن NXM است. رپد نکسوس به عنوان توکن حاکمیتی شبکه Nexus Mutual شناخته می‌شود. این توکن حاکمیتی در زمینه‌هایی مانند توافق کاربران برای مدیریت، ریسک و ارزیابی حق و حقوق به کار گرفته می‌شود.

رپد نکسوس (WNXM) رتبه ۲۵۳ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر قیمتی در حدود ۳۱.۳۷ دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر ۳۴.۲۱ دلار بوده است.

ارز دیجیتال فونیکس (PHB)

فونیکس یک شبکه بلاک‌چین متصل با شبکه‌های بایننس اسمارت چین (BSC)، سولانا، اتریوم و ترون است. زنجیره فونیکس، عمدتاً بر گسترش برنامه های غیرمتمرکز که برای مصرف کنندگان کاربردی باشند می‌پردازد.

ارز دیجیتال اختصاصی شبکه فونیکس با علامت اختصاری PHB نشان داده می‌شود که در حال حاضر رتبه ۵۱۵ بازار جهانی ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. قیمت ارز PHB در حال حاضر در حدود ۰.۵۹۳ دلار است. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با ۲.۵۵ دلار بوده است.

ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK)

هوکد پروتکل در واقع یک پلتفرم وب۳ و فعال در حوزه گیمیفیکیشن و آموزش است. این پروتکل هدف خود از آموزش را، افزایش آگاهی کاربران در رابطه با امکانات وب۳ معرفی می‌کند.

توکن بومی هوکد پروتکل با علامت اختصاری HOOK نشان داده می‌شود و در حال حاضر، با قیمت ۰.۹۳۱ دلار، در رتبه ۳۷۹ بازار جهانی رمزارزها قرار گرفته است.

بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر شاهد آن بود، برابر با ۴.۰۶ دلار بوده است.

ارز دیجیتال بارن بریج (BOND)

ارز دیجیتال BOND، به عنوان توکن بومی پروتکل بارن بریج (barnbridge) شناخته می‌شود. این پروتکل، بر روی شبکه بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است و با این شبکه، سازگار است.

توکن BOND، در لیست جهانی ارزهای دیجیتال، در رتبه ۵۲۸ قرار گرفته است و در حال حاضر قیمتی در حدود ۳.۰۹ دلار دارد. این ارز دیجیتال در یک سال گذشته، نوسان‌های بسیاری داشته و قیمت‌های بالاتری از جمله قیمت ۱۱.۵۱ دلار را نیز تجربه کرده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «ALPINE ، AERGO و چهار ارز دیجیتال دیگر در آبان‌تتر لیست شدند» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:blog.abantether.com
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *