صعودی ترین آلتکوین های ۲۴ ساعت اخیر

۰۸ بهمن ۱۴۰۲
صعودی ترین آلتکوین های 24 ساعت اخیر

در ۲۴ ساعت گذشته، چندین آلتکوین، از جمله سولانا  (SOL)، اپتیمیسم (OP)، سندباکس Sandbox (SAND)، کاردانو (ADA) و اتریوم  (ETH)، شاهد بهبود قابل توجه قیمت بودند. این حرکت صعودی احتمالاً تحت تأثیر عملکرد بیت کوین بود، زیرا از ۴۲۰۰۰ دلار گذشت.

به طور خاص، قیمت SOL با ۴.۶۲ درصد افزایش به ۹۱.۱۴ دلار، OP به ۳ دلار بازگشت، SAND با ۲.۵۱ درصد افزایش به ۰.۴۴ دلار، ETH به ۲۲۶۶ دلار و ADA به ۰.۴۸ دلار افزایش یافت.

برای SOL، اندیکاتورهایی مانند شاخص جریان پول (MFI) و میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) افزایش فشار خرید و حرکت صعودی را با مقاومت ۹۴.۵۶ دلار نشان دادند.

قیمت OP از روند ETH پیروی کرد و روند صعودی را در نمودار ۴ ساعته خود با احتمال افزایش تا ۳.۵۰ دلار در کوتاه مدت نشان داد.

SAND اخیراً کاهشی را تجربه کرد، اما یک حرکت صعودی را نشان داد، با این شانس که در صورت تشدید فشار خرید، تا ۰.۵۰ دلار افزایش یابد.

ADA از کانال‌های نزولی جهش کرد و حرکت صعودی بالقوه با هدف ۰.۵۰ دلار را نشان داد.

به نقل از کوین ادیشن، پادشاه آلتکوین ها اتریوم هم  با چالش احتمالی فروشندگان روبرو شد اما حمایت ۲۲۵۰ دلار داشت و اگر این سطح باقی بماند، اتریوم می تواند افزایش یابد و ۲۷۰۰ دلار را دوباره تست کند.

منبع:کوین ادیشن
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *