با گسترش بازار میم کوین بانک، سولانا به بیش از ۱۱۷ دلار رسید

۰۳ دی ۱۴۰۲
با گسترش بازار میم کوین بانک، سولانا به بیش از 117 دلار رسید

سولانا، SOL، به مدت سه هفته در یک صعود تماشایی بوده است و از مرز ۱۱۰ دلار عبور کرده و در برابر نوسانات بازار انعطاف پذیری را نشان داده ایت. افزایش قیمت این کوین که در شش ماه گذشته رشد ۴۰۰ درصدی را نشان می ‌دهد، با افزایش فعالیت میم کوین آن همزمان شده است.

قیمت فعلی SOL بین ۱۱۰ تا ۱۱۷ دلار در نوسان است که طی هفته گذشته ۲۱ درصد و در ماه گذشته ۶۰ درصد افزایش داشته است. ارزش کل بازار SOL 40 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده اعتماد مجدد سرمایه گذاران به دارایی های دیجیتال است. ارزش کل توکن های بلاک شده در برنامه های سولانا از ۴۰۰ میلیون دلار در ماه نوامبر به ۱.۳ میلیارد دلار افزایش یافته است که به سود سالانه SOL بیش از ۸۳۰ درصد کمک کرده است.

به نقل از newsbtc، این بلاک چین همچنین شاهد افزایش فعالیت های شبکه بوده است، به طوری که صرافی های غیرمتمرکز در سولانا به حجم معاملات یونی سواپ نزدیک شده اند. از آنجایی که علاقه به Solana در بین توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران همچنان در حال رشد است، انتظار می‌رود که SOL به زودی به سطح بسیار ارزنده ۱۲۰ دلار برسد، که ناشی از افزایش فعالیت اکوسیستم و علاقه سوداگرانه به بازار ارزهای دیجیتال است.

منبع:newsbtc
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *