۷۰۰ هزار تراکنش تنها یک روز بعد از تایید ETF های بیت کوین!

۲۲ دی ۱۴۰۲
700 هزار تراکنش تنها یک روز بعد از تایید ETF های بیت کوین!

راه اندازی ETF بیت کوین با ۷۰۰۰۰۰ تراکنش و حجم معاملات ۴.۳۳ میلیارد دلاری در روز افتتاحیه، سر و صدای زیادی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این نشان دهنده علاقه و پذیرش فزاینده ارزهای دیجیتال به عنوان یک سرمایه گذاری اصلی است. علیرغم برخی تردیدها از سوی غول های مالی سنتی، بازیکنان بزرگی مانند BlackRock و Grayscale در این زمینه پیشرو هستند.

تایید ETF بیت کوین باعث جذب سرمایه گذاران شده است

تایید این ETF ها توسط SEC ایالات متحده نه تنها BTC را در فضای مالی قانونی مشروعیت بخشیده است، بلکه ارزش آن را نیز افزایش داده و منجر به افزایش قیمت BTC و اتریوم شده است. با این حال، نوسانات بازار کریپتو و رسوایی های گذشته برخی سرمایه گذاران را محتاط کرده است.

علیرغم عدم قطعیت ها، راه اندازی موفقیت آمیز این ETF ها می تواند تنها آغاز راه باشد و به آینده ای فراگیرتر برای ارزهای دیجیتال در جریان اصلی مالی اشاره کند. همانطور که بازار در حال تکامل است، فرصت های جدیدی را برای سرمایه گذارانی که مایل به کشف مرزهای کریپتو هستند، ارائه می دهد.

راه اندازی ETF های بیت کوین، گامی جسورانه به سوی قلمروی ناشناخته است که بر پویایی در حال تغییر در سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال متمرکز است و نشان دهنده تغییر در چشم انداز مالی است.

منبع:cryptopolitan
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *