خبر خوش به صاحبان کانال در تلگرام! کسب درآمد از تبلیغات با تون کوین!

۱۳ فروردین ۱۴۰۳
تون کوین با پس زدن کاردانو دارد فهرست 10 ارز دیجیتال برتر شد

تلگرام اکنون پرداخت با تون کوین را برای خرید تبلیغات در پلتفرم خود می پذیرد و به صاحبان کانال اجازه می دهد از محتوای خود درآمد کسب کنند. کاربران می توانند دید کانال را افزایش دهند و تبلیغات را هدف قرار دهند، با این که تلگرام ۵۰ درصد از درآمد تبلیغات را با صاحبان کانال های عمومی به اشتراک می گذارد.

دارندگان کانال می توانند به زودی از طریق تبادل فرگمنت تلگرام درآمد خود را بدون کارمزد برداشت کنند. استفاده از بلاک چین تون کوین مزایایی مانند کارمزد کم و سرعت تراکنش های سریع را ارائه می دهد که تا ۱۰۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه را انجام می دهد.

به نقل از کوین پاپریکا، با وجود یک تریلیون بازدید ماهانه، تنها ۱۰ درصد از کانال ها از سیستم تبلیغاتی تلگرام استفاده می کردند. مدیر عامل شرکت پاول دوروف معتقد است که این به‌روزرسانی، سازندگان محتوا را تشویق می‌کند تا مجدداً سرمایه‌گذاری کنند یا درآمد خود را نقد کنند؛ این امر کاملا به نفع سازندگان و پلتفرم است.

قیمت تون کوین پس از اعلام این خبر، ۲.۳۲ درصد افزایش یافت که نشان دهنده واکنش مثبت بازار است. این حرکت به‌عنوان حرکتی مثبت از سوی تلگرام برای یکپارچه‌سازی عمیق‌تر ارزهای دیجیتال، ارائه فرصت‌های کسب درآمد و تعاملات جدید در پلتفرم تلقی می‌شود.

منبع:کوین پاپریکا
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *