بعد از موفقیت‌ های مکرر همستر کمبت و نات کوین، تلگرام ارز جدیدش را معرفی می کند!

۱۸ خرداد ۱۴۰۳
توکن های بات های تلگرام در طول رکود بازار قوی عمل کردند!

پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام، از راه اندازی ارز درون برنامه ای جدید به نام استارز (Stars) خبر داد که به کاربران امکان می دهد کالاها و خدمات دیجیتال را در مینی برنامه های Telegram خریداری کنند.

به گزارش decrypt، استارز را می توان با ارز فیات در iOS و اندروید یا داخل خود Telegram خریداری کرد. توسعه‌دهندگان می‌توانند درآمد خود را به تون کوین، برداشت کنند.

در ماه آوریل، دوروف اعلام کرد که تلگرام با تتر، در اقدامی برای افزایش جذابیت تجارت در اپلیکیشن پیام رسان حامی حریم خصوصی همکاری می‌کند.

او همچنین در کنفرانس ارز دیجیتال Token 2049 در دبی اعلام کرد که Telegram به زودی امکان خرید درون‌برنامه‌ای کالاها و خدمات دیجیتال را فراهم می کند و توسعه‌دهندگان می توانند ۷۰ درصد از درآمد خود را در چنین تراکنش‌هایی به دست می‌ آورند. Telegram برای تشویق خرید درون برنامه ای کالا یا خدمات دیجیتال با استارز یارانه پرداخت می کند تا از این طریق افراد را تشویق به استفاده از این ارز کند.

همستر کمبت، بازی وایرال جدید تلگرام

اخیراً، مینی اپلیکیشن همستر کمبت اعلام کرد قصد دارد یک توکن مبتنی بر TON را به بازیکنان عرضه کند، این بازی که امکان دسترسی به آن فقط از طریق Telegram انجام می شود، به سرعت تبدیل به جدیدترین بازی وایرال در دنیای ارزهای دیجیتال و تلگرام شده است.

در همین حال، ارزش بازار ارز دیجیتال نات کوین در اوایل این هفته از ۲ میلیارد دلار گذشت. NOT همچنین بزرگترین توکن بازی است که تاکنون در سال ۲۰۲۴ راه اندازی شده است.

به نظر می رسد همه این عوامل باعث افزایش قیمت تون کوین شده است. اوایل چهارشنبه، TON به بالاترین قیمت خود یعنی ۷.۷۶ دلار رسید. ارزش بازار این توکن اکنون در آستانه ۱۸ میلیارد دلار شدن است که اگر این اتفاق روی دهد، تون به دهمین ارز دیجیتال با ارزش بازار تبدیل می شود.

منبع:decrypt
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *