معرفی برترین ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

۱۴ فروردین ۱۴۰۲
معرفی برترین ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

رمزارزهای هوش مصنوعی در اوایل سال جاری پس از راه اندازی ChatGPT به یک باره شاهد افزایش قیمت و محبوبیت بودند. ChatGPT – یک چت ربات AI است که توسط OpenAI توسعه یافت. با این حال، در بحبوحه اصلاحات اخیر در بازار کریپتو، این رمزارزها شاهد تغییر قابل توجهی هستند. این تغییرات می تواند فرصت استفاده از تخفیف را برای علاقمندان به سرمایه گذاری ایجاد کند.

در اینجا برخی از توکن های هوش مصنوعی که می توانند طبق اخبار ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۳ بهبودی صعودی قوی داشته باشند را معرفی می کنیم.

گراف (GRT)

منبع: Tradingview

منبع: Tradingview

در نمودار تایم فریم روزانه، قیمت توکن Graph شکل گیری یک الگوی فنجان و دسته را نشان می دهد. این الگوی معروف صعودی اغلب در پایین بازار مشاهده می ‌شود و می ‌تواند با شتاب صعودی که دارد خریداران ارز دیجیتال را ترغیب به خرید کند.

در حال حاضر، قیمت GRT طبق نمودار بالا بخش دسته الگو را تشکیل می دهد. این قیمت در میان افزایش عدم اطمینان در نوسان بازار بین سطوح ۰.۱۶ و ۰.۱۳ دلار است. در حال حاضر، این رمزارز هوش مصنوعی با قیمت ۰.۱۳۸۵ دلار معامله می شود و به حرکت پایین تر برای آزمایش مجدد ۰.۱۳ دلار ادامه می دهد.

اگر خریداران بتوانند حمایت بالای ۰.۱۳ دلار یا ۰.۱۰۸ دلار را حفظ کنند، تأثیر الگوی صعودی فوق باید قیمت رمزارز را به بالای مرز ۰.۲۱ دلار برساند.

سینگولاریتی نت (AGIX)

منبع: Tradingview

منبع: Tradingview

در میان عدم اطمینان مداوم در بازار، کاهش قیمت AGIX به سمت حمایت محلی ۰.۳۸۶-۰.۳۶ دلار تغییر کرد. در حال حاضر، قیمت این ارز دیجیتال بین اوج خرید ۰.۴۵ دلار و اوج فروش ۰.۳۸۶ دلار قرار دارد.

علیرغم این ادغام، یک رالی بالاتر در شیب روزانه RSI نشان می دهد که رشد در حرکت صعودی اساسی است. همچنین احتمال شکست قیمت ۰.۴۵ دلار برای AGXI وجود دارد. به نقل از کوین گیپ، این شکست می‌ تواند خریداران این رمز ارز را تشویق کند تا مانع قیمت ۰.۵۵ دلار شوند.

توکن رندر هوش مصنوعی (RNDR)

منبع: Tradingview

منبع: Tradingview

نزدیک به دو ماه است که توکن رندر تحت تأثیر الگوی کانال در حال سقوط شاهد یک اصلاح پایدار بوده است. تا زمان انتشار این مقاله توسط میهن سیگنال، معامله ‌گران توکن RNDR را با قیمت ۱.۲۸۵ دلار معامله می کنند و علائم معکوس را در خط روند مقاومت الگو نشان می ‌دهند.

این مقاومت معمولاً باعث ایجاد یک چرخه نزولی جدید در الگوهای کانال می شود. ممکن است آخرین پایین ترین سطح (۰.۹۴ دلار) روند نزولی در حال انجام را نقض کند. به هر حال، در تئوری، کانال نزولی پس از شکست خط روند مقاومت، صعودی قوی ارائه می دهد.

بنابراین، معامله گران علاقه مند به هوش مصنوعی باید منتظر یک شکست خط روند باشند که می تواند باعث روند صعودی تا مرز ۲.۲ دلار شود.

منبع:کوین گیپ
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *