روی میم کوین ها تمرکز کنید؛ قیمت بیت کوین در فوریه ثابت است!

۱۷ بهمن ۱۴۰۲
روی میم کوین ها تمرکز کنید؛ قیمت بیت کوین در فوریه ثابت است!

به نظر می رسد معامله گران به دلیل عدم نوسان در بزرگترین ارز دیجیتال، تمرکز خود را از بیت کوین به سمت میم کوین های با ارزش پایین تغییر می دهند. یک تحلیلگر پرطرفدار پیش بینی می کند که روند قیمت بیت کوین در ماه های فوریه و مارس چندان قابل توجه نخواهد بود، در حالی که انتظار می رود میم کوین ها و کوین های CEX که ارزش پایینی دارند، رشد قابل توجهی را تجربه کنند.

به نقل از واچر گرو، قیمت فعلی بیت کوین بین ۴۱۰۰۰ تا ۴۴۰۰۰ دلار باقی مانده است و در سطح ۴۳۴۰۰ دلار معامله می شود. BTC نسبت به بالاترین سطح ۲۴ ماهه خود یعنی ۴۸۹۰۰ دلار ۱۱ درصد کاهش یافته است. علیرغم نوسانات در ماه گذشته، بیت کوین تنها ۱ درصد افزایش یافته است. چندین تحلیلگر مقاومت قوی برای بیت کوین را پیش بینی می کنند و برخی از آنها احتمال کاهش تا ۳۲۰۰۰ دلار را پیش بینی می کنند، به خصوص اگر به زیر ۳۸۰۰۰ دلار سقوط کند.

در همین حال، پیش‌بینی می‌شود آلت‌کوین‌هایی مانند Pendle، چین لینک و Flare، همراه با میم کوین‌های جدیدی مانند PepeFork ($PORK) و Sponge V2 که اخیراً رشد چشم‌گیری داشته‌اند، شاهد پیشرفت‌های قوی باشند.

به طور کلی، به نظر می رسد که سرمایه گذاران به دنبال بازدهی بالاتر به نسبت قیمت ثابت بیت کوین،  به سمت میم کوین ها روی می آورند.

منبع:watcher.guru
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *