پیش بینی جدید تحلیلگر معروف؛ اتریوم و سولانا را دریابید!

۱۴ آبان ۱۴۰۲
پیش بینی جدید تحلیلگر معروف؛ اتریوم و سولانا را دریابید!

یک تحلیلگر که به پیش بینی دقیق کف قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۸ معروف است، معتقد است که اتریوم و سولانا در حال افزایش هستند. تحلیلگر علائم صعودی را برای اتریوم با یک حرکت اصلاحی تکمیل شده و یک واگرایی صعودی در نمودار ۳۰ دقیقه ای مشاهده می کند.

به نقل از dailyhodl، پیش بینی می شود که ETH در کوتاه مدت از ۱۹۰۰ دلار فراتر خواهد رفت. برای سولانا، تحلیلگر پیش از یک روند صعودی قوی به سمت ۵۰ دلار، عقب نشینی بالقوه ۱۸ درصدی را می بیند.

این تحلیلگر همچنین معتقد است که اصلاح اخیر در شاخص دلار آمریکا (DXY) می‌تواند منجر به افزایش دارایی ‌های ریسکی مانند ارزهای دیجیتال شود. طبق پیش بینی ها DXY می تواند به زیر سطح حمایت کلیدی ۱۰۰ امتیاز سقوط کند.

در زمان نگارش این مقاله از میهن سیگنال، اتریوم ۱۸۵۰ دلار، سولانا ۴۲ دلار ارزش دارد و DXY در ۱۰۵.۰۶۹ امتیاز معامله می شود.

منبع:dailyhodl
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • اگه حاجی پور گناهکر باشه که مطمئنا نیست الان نزدیک به دو ساله تو زندانه کل اموالشم گرفتن دیگه چی میخواهین از جونش خدا به زمین گرم بزنتون نامردا ما سال‌های با حاجی پور کار کردیم هیچکدام نمیتونه به درستی اون باشه تقاضا این کاراتونو انشالاه با زن و بچه هاتون پس میدین ظلم رو زمین نمیمونه تماشا کنین

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *