با حضور ترامپ در دادگاه قیمت ان اف تی هایش سر به فلک کشید!

۱۶ فروردین ۱۴۰۲
با حضور ترامپ در دادگاه قیمت ان اف تی هایش سر به فلک کشید!

فروش ان اف تی های دونالد ترامپ روز سه ‌شنبه افزایش یافت، زیرا رئیس‌جمهور سابق امریکا همه اتهاماتش رد کرد.

روز سه شنبه، دقایقی پس از محاکمه ترامپ در دادگاه منهتن، قیمت مجموعه NFT تا ۴۰۰ درصد افزایش یافت. آقای ترامپ اولین رئیس جمهور امریکا است که با اتهامات جنایی روبرو شد. او متهم به سازماندهی طرحی برای نفوذ در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ با استفاده از “پول خاموش” شد.

قیمت ان اف تی های ترامپ سر به فلک کشید

بر اساس آمار NFT CryptoSlam، صاحبان NFT های ترامپ در یک ساعت اول پس از حضور این رئیس جمهور در دادگاه در مجموع ۳۰ توکن فروختند و کسب درآمد کردند. فروش این توکن ها سود بیش از ۴۵۰ درصدی داشت. در یک تایم فریم ۲۴ ساعته، تقریباً ۷۹ فروش NFT انجام شد.

با وجود این، افزایش قیمت در مقایسه با آنچه فقط چند ماه قبل رخ داد، چندان قابل توجه نیست. طبق اخبار ارز دیجیتال، هنگامی این ان اف تی ها برای اولین بار در دسامبر عرضه شد، فروش آنها بسیار بالا بود. مجموعه ۴۵۰۰۰ NFT که توسط رئیس جمهور سابق راه اندازی شد، در عرض چند ساعت به طور کامل فروخته شد. ارزش کلی فروش آنها تقریبا ۳.۵۳ میلیون دلار شد. پس از اعلام جرم علیه ترامپ، فروش NFT در هفته قبل با ضریب افزایشی ۵۰۰ به ۵۰۰۰۰ دلار رسید.

مجموعه عجیب و غریب NFT دونالد ترامپ

ترامپ پس از اعلام رسمی کمپین ریاست جمهوری ۲۰۲۴، کمپین مجموعه NFT ها را راه اندازی کرد. براساس اخبار میهن سیگنال، ابتدا هر کدام از ان اف تی ها فقط با قیمت ۹۹ دلار به فروش می رسیدند. در راستای فروش این کارت ها، قرعه کشی هایی برگزار شد. گفته شده بود که جوایزی مانند تماس تلفنی رودرو در Zoom یا یک ساعت بازی گلف با این رئیس جمهور میلیاردر ۷۶ ساله ارائه می شود.

براساس شرایط موجود، قیمت کف ان اف تی ترامپ بدون تغییر در ۰.۵ ETH باقی مانده است. به این معنی که در زمان نگارش این مقاله قیمت NFT ترامپ حدود ۹۳۸ دلار است.

منبع:کوین گیپ
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • راه خود رابه بیراهه میرویم وخودکرده راتدبیرنیست.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *