افشاگری ایلان ماسک درباره سانسور «داستان شکارچی بایدن»

۱۳ آذر ۱۴۰۱
افشاگری ایلان ماسک درباره سانسور «داستان شکارچی بایدن»

همه می دانیم که ایلان ماسک، بنیانگذار دوج کوین، ابتکار عمل در ایجاد شفافیت در توییتر را بر عهده دارد. او روز شنبه گفت که اسرار پنهان آنچه که توییتر در واقع با “داستان شکارچی بایدن” سانسور کرده است، در همین پلتفرم فاش خواهد شد.

ایلان ماسک، مدیرعامل جدید توییتر یک راز عجیب را افشا کرد. وی روز شنبه داستان کامل سانسور گزارش های رسانه ای هانتر بایدن، پسر جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا را فاش کرد. او توضیح داد که چگونه این گزارش در سال ۲۰۲۰ تحت فشار تیم بایدن در سایت میکروبلاگینگ توییتر سرکوب شد.

بنیانگذار ارز دیجیتال دوج، گفت که اسرار پنهان آنچه که توییتر در مورد بایدن سانسور کرده است، فاش خواهد شد. این امر می تواند در سیاست آمریکا هیاهو ایجاد کند.

ایلان ماسک با انتشار فایل‌ های توییتر گفت که توییتر درخواست تیم بایدن را در جریان انتخابات ریاست ‌جمهوری ۲۰۲۰ تایید کرده است. تیم بایدن از توییتر خواست تا گزارش رسانه ای “نیویورک پست” در مورد هانتر بایدن را متوقف کند. طبق داده های میهن سیگنال، این گزارش بر اساس ایمیل های بازیابی شده از لپ تاپ هانتر بایدن بود.

ایلان ماسک با افشای این موضوع، پیوندی به حساب کاربری روزنامه نگار مستقل Matt Taibbi در توییتر منتشر کرد. Taibbi سپس اسرار تصمیم برای سانسور “داستان لپ تاپ هانتر بایدن” را در توییتر فاش کرد. او با ارسال یک سری توییت، تمام اسرار را از بین برد. نام آن «فایل‌های توییتر، قسمت اول» است. او توضیح داد که چگونه و چرا توییتر داستان لپ تاپ هانتر بایدن را مسدود کرد.

منبع:کوین گیپ
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *