توییتر در حال تبدیل شدن به یک ابر اپلیکیشن است

۲۴ فروردین ۱۴۰۲
توییتر در حال تبدیل شدن به یک ابر اپلیکیشن است

توییتر به دنبال معرفی گزینه های معاملات ارز دیجیتال و سهام از داخل برنامه است، زیرا ایلان ماسک می خواهد به بازارهای مالی نفوذ کند.

ظاهراً قرار است Twitter  ویژگی جدیدی را معرفی کند. این ویژگی به کاربران این پلتفرم امکان می دهد تا معاملات ارزهای دیجیتال و سهام را در این برنامه انجام دهند. طبق گزارش CNBC، ویژگی جدید Twitter  با مشارکت شرکت فین‌ تک eToro راه‌اندازی می شود.

کاربران توییتر می‌ توانند نمودارهای بازار را در طیف گسترده‌ تری از ابزارهای مالی بررسی کنند. همچنین آنها قادر هستند ارزهای دیجیتال و سایر دارایی‌ ها را از طریق eToro خریداری کنند یا بفروشند. آخرین همکاری این پلتفرم رسانه اجتماعی و شرکت فین‌تک بر روی ویژگی «کشتگ» Twitter  ایجاد می شود. این ویژگی در حال حاضر به کاربران اجازه می‌ دهد تا نمودارهای معاملات آنی را از TradingView مشاهده کنند.

از طریق برگه «نمایش در eToro» که کاربران را به پلتفرم معاملاتی eToro می ‌برد، به ویژگی های مالی جدید می توان دسترسی داشت. شرکت فین‌تک که در سال ۲۰۰۷ تأسیس شد، ویژگی‌ های معاملات ارز دیجیتال و کیف پول ارز دیجیتال را در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد.

این شرکت اولین معامله مهم توییتر است

این شراکت همچنین اولین معامله مهم توییتر از زمانی است که ایلان ماسک با خرید این شبکه اجتماعی مدیر عامل آن شد. Yoni Assia، مدیر عامل eToro، این همکاری را یک تطابق کامل خواند و معتقد است که این ویژگی به آوردن مخاطبان جدید به پلتفرم کمک می کند.

از سوی دیگر طبق اخبار میهن سیگنال، ماسک اخیراً در مصاحبه ای گفته است که می خواهد توییتر به «بزرگترین موسسه مالی جهان» تبدیل شود.

ماسک پیش از این ایده تبدیل توییتر را به یک «ابر اپلیکیشن» مطرح کرده بود. این ایده با تمرکز بر ساخت اکوسیستمی که به کاربران امکان دسترسی به چندین سرویس آنلاین را در یک مکان می دهد، شکل گرفت. مفهوم ابر برنامه در چین بسیار محبوب است. جایی که چنین اپلیکیشن های کاربردی به عنوان دروازه ای برای همه چیزهایی که یک مصرف کننده در زندگی روزمره خود نیاز دارد عمل می کنند. به عنوان مثال، WeChat پیام‌های فوری، رسانه‌های اجتماعی، رزرو مسافرت و هتل، بانکداری و موارد دیگر را ارائه می‌ دهد.

منبع:کوین تلگراف
9 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *