معنای SAFU چیست؟

۱۵ آذر ۱۴۰۲
معنای SAFU چیست؟

در حوزه ارزدیجیتال، عبارت “SAFU” نشان‌دهنده این است که موجودی یا دارایی‌ها ایمن هستند. در جوانب ارزدیجیتال، می‌توانید از اصطلاح “SAFU” به جای “امن” استفاده کنید.

عمدتاً “SAFU” توسط ترویج‌کنندگان یا تیم یک پروژه به کار می‌رود تا به سرمایه‌گذاران اطمینان دهد که سرمایه‌گذاری آنها ایمن خواهد بود. همچنین ممکن است توسط سرمایه‌گذاران به یکدیگر سوال شود که آیا پلتفرم ایمن است یا خیر.

بسته به سیاق، “SAFU” ممکن است به یک صندوق پولی ایجاد شده توسط بایننس اشاره کند. “SAFU” در واقع اختصاری برای “صندوق دارایی امن برای کاربران”(Secure Asset Fund for Users) است، یک صندوق ایجاد شده توسط بایننس برای حفاظت از دارایی‌های کاربران.

زمینه این اصطلاح توسط چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، محبوب شده است که به طور تکراری از اصطلاح “SAFU” در توییت‌های خود استفاده کرده است.

cz_binance

مثال برای SAFU

آیا پلتفرم ایمن است؟

KYC و بازرسی انجام شده، ۱۰۰٪ ایمن.

به نظر می‌رسد یک حمله دیگر به مولتی‌چین اتفاق افتاده است. چینج سرویس مرتبط با فانتوم را متوقف کرده است. سرویس‌های متقابل و خدمات تبادل متقابل دیگر همگی خوب و ایمن هستند. #SAFU
— DJ Qian 🪢 (@djqianfusion) ۷ ژوئیه ۲۰۲۳

توئیت djqianfusion

نظرتان را درباره‌ی مقاله «معنای SAFU چیست؟» با ما درمیان بگذارید.

برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *