استفاده از اپراتورهای Orb ورلد کوین برای تأیید هویت در رویدادهای ورزشی آنلاین

۲۰ بهمن ۱۴۰۲
استفاده از اپراتورهای Orb ورلد کوین برای تأیید هویت در رویدادهای ورزشی آنلاین

شرکت Community Gaming، یک پلت‌فرم مسابقات الکترونیکی مبتنی بر رمزارز، با Tools for Humanity، مشارکت‌کننده ورلد کوین، برای یکپارچه‌سازی World ID، همکاری می‌ کند. این پلتفرم قصد دارد امکان ثبت اختیاری هویت را برای بازیکنانی که از دستگاه اسکن عنبیه World ID به نام «Orb» استفاده می‌کنند، ارائه کند. این یکپارچه سازی به سازمان دهندگان مسابقات امکان می دهد تا هویت بازیکنان را (به‌ویژه افرادی که از راه دور شرکت می‌ کنند) تأیید کنند.

به نقل از decrypt، کاربران تأیید شده یک شناسه جهانی دریافت می ‌کنند که تأیید هویتشان را برای بازی‌ ها و برنامه ‌ها فعال می‌ کند. هدف این ویژگی جلوگیری از مزایای ناعادلانه ناشی از ایجاد چندین حساب در مسابقات است. Community Gaming قصد دارد عرضه این قابلیت را در آمریکای لاتین با تمرکز بر کشورهایی مانند آرژانتین، پرو و برزیل آغاز کند و تورنمنت های تایید شده را برای بازی های مختلفی مانند PUBG، Marvel Snap، Axie Infinity و Free Fire سازماندهی کند.

با وجود اینکه این ابتکار می تواند باعث ایجاد اعتماد بیشتر در در رویدادهای ورزشی آنلاین شود، رویکرد جدید ورلد کوین برای هویت دیجیتال در برخی از کشورها با نظارت قانونی مواجه شده است.

منبع:decrypt
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *