اقدام بزرگ ورلد کوین؛ فناوری اسکن عنبیه در اختیار عموم قرار گرفت

۰۶ فروردین ۱۴۰۳
اقدام بزرگ ورلد کوین؛ فناوری اسکن عنبیه در اختیار عموم قرار گرفت

بنیاد ورلد کوین نرم افزار منبع باز فناوری اسکن عنبیه Orb خود را با مجوز دوگانه برای افزایش شفافیت و اعتماد، در GitHub در اختیار عموم قرار داده است. اجزای کلیدی مانند Orb-core و Orb-firmware اکنون با هدف بهبود حریم خصوصی و امنیت در تأیید هویت آنلاین، برای بررسی عمومی در دسترس هستند.

هدف از این اقدام اعتمادسازی در پروژه ورلد کوین با اجازه دادن به بررسی دقیق نحوه مدیریت داده‌های بیومتریک توسط نرم‌افزار و تکمیل سخت‌افزار آن با اجزای نرم‌افزاری قابل دسترس است. برنامه‌های آینده دربرگیرنده ارائه نرم‌افزارهای بیشتر، تمرکز بر شفافیت و حمایت از ممیزی‌های خارجی برای افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی، به‌ویژه در پروژه‌های مربوط به یادگیری ماشینی است.

به نقل از کوین پاپریکا، معرفی ویژگی “Personal Custody”  به کاربران کنترل بیشتری بر روی داده های خود می دهد و به آنها امکان می دهد داده های خود را رمزگذاری کنند و نیاز به تأیید هویت مکرر از طریق Orb را کاهش دهند. اقدامات ورلد کوین نشان دهنده تعهد آن به ایجاد یک پلتفرم امن و شفاف برای تأیید هویت آنلاین است که راه را برای بهبود حریم خصوصی و کنترل کاربر در حوزه دیجیتال هموار می کند.

منبع:کوین پاپریکا
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *