قیمت‌ های ریپل و کاردانو شانس بالایی برای بازگشت دارند

۱۷ تیر ۱۴۰۲
قیمت‌ های ریپل و کاردانو شانس بالایی برای بازگشت دارند

Santiment توییتی منتشر کرد که براساس آن ارز دیجیتال ریپل و کاردانو (XRP و ADA) شانس بالایی برای بازگشت قیمت دارند. به زودی پس از فروش اخیری که کل بازار ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار داده است، این ارز های دیجیتال نیز آمار شگفت انگیزی نشان خواهند داد.

طبق گزارشات Santiment، بسیاری از ارزهای دیجیتال پس از سود بالایی که هفته گذشته به بازار آمد، اکنون با ضرر به فروش می روند. XRP و ADA از جمله آنها هستند. با این حال، از آنجایی که این دو رمزارز بیشتر از سایرین با قیمت ‌های پایین به فروش می روند، شانس بازگشتشان خیلی بیشتر است.

عملکرد بازار کاردانو

یک هفته پیش، در روز جمعه، ADA یک شمع قرمز بزرگ را در نمودار ساعتی نمایان کرد که ۶.۸۳٪ کاهش یافت. طی چند روز بعد اندکی بازگشت و از ۵ ژوئن ۳.۲۷ درصد کاهش یافت. در مجموع، کاهش قیمت از جمعه گذشته ۴.۴۳ درصد است.

در زمان نگارش این مقاله توسط میهن سیگنال، رمزارز کاردانو در صرافی بایننس با قیمت ۰.۲۸۵ دلار در حال تغییر است.

کاهش قیمت XRP

ارز دیجیتال XRP ریپل از هفته گذشته با شدت بیشتری نسبت به کاردانو سقوط کرد. سقوط پس از افزایش ۴.۷۲ درصدی در روز یکشنبه، ۲ ژوئیه آغاز شد. با این حال، پس از آن تا چهارشنبه، XRP ابتدا ۳.۶۲ درصد کاهش یافت و سپس کاهش ادامه یافت. این کوین تا کنون نزدیک به ۲ درصد از دست داد. کاهش کل قیمت از ۲ ژوئیه تاکنون ۵.۴۹ درصد بود، زیرا در حال حاضر این رمزارز در بایننس با قیمت ۰.۴۶۶۷ دلار معامله می شود.

در حال حاضر، هم کاردانو و هم XRP نشانه هایی از بهبودی را نشان می دهند.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *