بازار کریپتو برای طوفان تریلیون دلاری بعد از تایید ETF بیت کوین آماده می‌ شود!

۱۷ آذر ۱۴۰۲
بازار کریپتو برای طوفان تریلیون دلاری بعد از تایید ETF بیت کوین آماده می‌ شود!

گابور گورباکس، مدیر استراتژی دارایی های دیجیتال در VanEck، یک پست مفصل در مورد تأثیر بالقوه تایید ETF بیت کوین در بازارهای BTC، XRP، اتریوم، سولانا، کاردانو و شیبا اینو به اشتراک گذاشت. او با استناد به تأثیر ETF طلای SPDR بر بازار طلا پس از معرفی آن در سال ۲۰۰۴، توصیه کرد که ETF BTC می تواند تأثیر مشابهی بر ارزش گذاری بازار کریپتو داشته باشد.

گورباچ معتقد است که تصویب یک صندوق ETF بیت کوین در ایالات متحده می تواند به مسیری برای قیمت BTC مشابه قیمت طلا در سال ۲۰۰۴ منجر شود، اما بسیار سریعتر. او همچنین تاکید کرد که اتخاذ یک محصول معاملاتی در بورس BTC (ETP) می تواند به هجوم نقدینگی در طول زمان منجر شود. وی همچنین بر افزایش بالقوه بازار به دلیل کمبود سیستماتیک BTC تاکید کرد.

علاوه بر این، گورباکس اشاره کرد که دولت‌ ها و صندوق‌ های دارایی دولتی ممکن است مستقیماً BTC را نگه دارند و به دنبال کسب اختیار در استخراج و بازارهای سرمایه مبتنی بر بیت کوین باشند.

در حال حاضر، ۱۳ شرکت برای تایید ETF بیت کوین در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت نام کرده اند و قیمت بیت کوین صعودی است. فعالان بازار پیش بینی می کنند که پس از تصویب ETF اسپات BTC، افزایش این کریپتو صعودی تر شود.

منبع:zycrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *