ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
افزايش ٣٠ درصدى بهاى ريپل

 بهای توکن XRP در نتیجه دستورات قاضی پرونده SEC و ریپل شاهد رشد چشمگیر ٣٠ درصدى بوده است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، در جریان دستورها و رویدادهای جدید پرونده قدیمى قضایی شرکت ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، احساسات مثبت در میان سرمایه‌گذاران افزایش یافته و در نتیجه آن قیمت توکن XRP در کمتر از یک هفته حدود ۳۰ درصد رشد کرده است.

کمسیون بورس اوراق بهادار آمریکا (SEC)، همچنان ادعا میکند که شبکه ریپل، توکن هاى XRP را به عنوان اوراق بهادار غیر قانونى خرید و فروش میکند. و فروش این توکن ها هنوز از طرف کمیسیون بورس اوراق بهادار به پذیرش نرسیده است.

به گزارش میهن سیگنال بر اساس اطلاعات منتشر شده از جریان دادگاه ، قاضی آنالیسا تورس به ریپل اجازه داده است تا به یادداشت قانونی اخیر SEC در رابطه با این پرونده پاسخ دهد. این قاضی همچنین دستور داده است که ایمیل‌ های گارلینگهاوس و لارسن، مدیرعامل و بنیان ‌گذار ریپل نیز برای دادگاه علنى شود.

گفتنى است که بازار ارزهاى دیجیتال از دستورات قاضی تورس سیگنال مثبتی دریافت کرده است، بهای توکن XRP نسبت به یک هفته گذشته شاهد رشد ٣٠ درصدى بوده است، در حال حاضر نیز این ارز پس از تجربه کف ۰.۵۸ دلاری در روز ۳ فوریه، با افزایشی ۱۸.۷ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، توانسته به سطح قیمتی ۰.۷۹ برسد.

سال گذشته، SEC ریپل را به اتهام فروش اوراق بهادار بدون مجوز در قالب توکن‌های ریپل (XRP) از سال ۲۰۱۳ (۱۳۹۲) متهم کرد. ریپل با این ادعاها مخالفت کرد و گفت که رمز ارز XRP نباید یک اوراق بهادار در نظر گرفته شود.

SEC ادعا کرد که ریپل می‌توانست پیش از پیشبرد فروش توکن خود، از سوی مشاوران حقوقی خود از این موضوع آگاه شود که XRP می‌تواند یک نوع اوراق بهادار باشد. این آژانس درخواستی برای دسترسی به مشاوران حقوقی ریپل ارائه کرد و دادگاه با استناد به امتیاز وکیل-موکل این درخواست را رد کرد.

منبع:u.today.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.