قیمت XRP ریپل با گمانه زنی ها درباره تایید قریب الوقوع ETF افزایش می یابد

۲۴ اسفند ۱۴۰۲
قیمت XRP ریپل با گمانه زنی ها درباره تایید قریب الوقوع ETF افزایش می یابد

بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است در حالی که XRP ریپل از اوج خود در سال ۲۰۱۸ عقب مانده است و هنوز حدود ۸۰ درصد کمتر از اوج خود در سال ۲۰۱۸ است.

Martin Hiesboeck از Uphold Exchange معتقد است که شانس XRP می تواند به زودی با راه اندازی احتمالی صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) و افزایش تلاش های توسعه در اکوسیستم XRP تغییر کند.

به نقل از zycrypto، قیمت XRP ریپل اخیراً بیش از ۲۵٪ افزایش یافته است و بحث هایی را در مورد آینده ارز دیجیتال و امکان راه اندازی ETF در ایالات متحده ایجاد کرده است.

Hiesboeck افزایش قیمت اخیر XRP را به افزایش توسعه پس از حل و فصل دعوای حقوقی Ripple و SEC نسبت می دهد و به راه اندازی یک ETF قریب الوقوع مبتنی بر XRP اشاره می کند.

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple نیز نسبت به راه اندازی ای تی اف XRP در بازار ابراز علاقه کرد و به علاقه رو به رشد به محصولات سرمایه گذاری برای ارزهای دیجیتال اشاره کرد.

اگرچه تایید یک ای تی اف  ریپل می‌تواند برای این ارز دیجیتال بسیار خوش یمن باشد، اما موانعی وجود دارد. در درجه اول، XRP باید به عنوان یک کریپتویی که اوراق بهادار نیست، طبقه بندی شود و موارد عدم قطعیت‌های قانونی مثل مواردی که اتریوم (ETH)  که در فضای ETF با آن مواجه است، رفع شود.

منبع:zycrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *