شیباریوم همچنان کولاک می کند! صعود شیب نزدیک است!

۳۱ فروردین ۱۴۰۳
شیباریوم همچنان کولاک می کند! صعود شیب نزدیک است!

شیباریوم راه حل لایه ۲ در بلاکچین شیبا اینو، افزایش قابل توجهی در تعامل کاربر و حجم تراکنش داشته است. این شبکه از نظر فعالیت با افزایش قابل توجه حساب های فعال و حجم تراکنش ها، بسیار پویا بوده است. رشد شیباریوم با هجوم کیف پول‌های جدید بیشتر می شود که نشان‌دهنده پذیرش و کاربرد روزافزون فناوری آن است.

علیرغم اصلاحات مداوم بازار، جامعه SHIB نسبت به پیشرفت‌های Shibarium و چشم‌انداز آینده این پلتفرم خوش‌بین است. رهبر بازاریابی اکوسیستم شیبا اینو تعهد به ساختن یک پلت فرم قوی و پایدار را برجسته کرد و بر انعطاف پذیری و عزم تیم برای توسعه بیشتر تأکید کرد.

به گزارش zycrypto، رشد فعالیت اقتصادی در شیباریوم به طور بالقوه می تواند توکن شیبا اینو (SHIB) را به ارتفاعات جدیدی سوق دهد. با وجود اینکه شاخص‌ها نیاز به حرکت مثبت و احیای فعالیت معاملاتی را نشان می‌دهد، مسیر قیمت هفتگی صعودی باقی می‌ماند و معامله‌گران به یک حرکت صعودی پس از جهش از سطوح حمایتی مهم چشم دوخته‌اند.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار معامله می شد که نشان دهنده افزایش ۲.۳۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. نظارت بر چگونگی تکامل بازار برای سنجش عملکرد آینده این توکن بسیار مهم است.

منبع:zycrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *