پیش بینی آینده ۱۰ میم کوین محبوب در سال ۲۰۲۳

۲۴ تیر ۱۴۰۲
پیش بینی آینده ۱۰ میم کوین محبوب در سال ۲۰۲۳

تا به امروز سال ۲۰۲۳ یک سال پرفروش برای ارزهای دیجیتال محبوب بوده است. بیت کوین (BTC) نسبت به سال گذشته ۸۰ درصد افزایش یافت. اتر (ETH) در مدت زمان مشابه ۵۸ درصد افزایش یافت. اما میم کوین ها همگی موفق نبودند.  عملکرد برخی از آنها بسیار خوب بود، اما برخی دیگر مشکلاتی داشتند. با وجود عملکرد قوی میم کوین های اصلی، ریسک‌ پذیری همچنان وجود دارد.

بیایید در این مقاله از میهن سیگنال، نگاهی به پیش بینی قیمت ۱۰ میم کوین محبوب در سال ۲۰۲۳ بیندازیم.

۱. دوج کوین (DOGE)

علیرغم این واقعیت که ارزهای دیجیتال ارشد مانند بیت کوین اخیراً  بالاترین قیمت های سالانه را تجربه می کنند، چشم انداز بزرگترین میم کوین بازار کریپتو نزولی است.

دوج کوین در زیر اکثر میانگین‌های متحرک اصلی خود و زیر یک روند نزولی نسبت به رکوردهای سال ۲۰۲۱ قرار دارد.

هیاهو این خبر که ایلان ماسک ممکن است Dogecoin را در سیستم پرداخت توییتر قرار دهد، تقریباً از بین رفته است.

Dogecoin با مقاومت قابل توجهی در منطقه ۰.۰۷۵ دلار مواجه است و می تواند قبل از پایان سال ۲۰۲۳ به پایین ترین سطح سالانه حدود ۰.۰۵ دلار بازگردد.

۲. شیبا اینو (SHIB)

شیبا اینو (SHIB)، دومین میم کوین بزرگ از نظر ارزش بازار چشم انداز فنی کوتاه مدت کمی بهتری دارد.

اخیراً از یک روند نزولی میان ‌مدت عبور کرد. اگر بتواند بالاتر از میانگین‌ های متحرک ۲۱ و ۵۰ روزه خود باقی بماند، امکان عقب راندن مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۸۴ دلار و بازگشت به ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار قبل از پایان سال ۲۰۲۳ در این کریپتو وجود دارد.

۳. میم های وال استریت (WSM)

میم های وال استریت، در سال ۲۰۲۱ به شهرت رسید. اخیراً با پیش فروش توکن WSM جدید خود، ارتباط خود را در فضای ارزهای دیجیتال گسترش داد.

در این پیش فروش WSM موفق شد که ۱۴.۵ میلیون دلار در مدت کمی بیش از یک ماه جمع آوری کند. کسب این دستاورد با توجه به اندازه جامعه میم های وال استریت و شور و شوق آنها، تعجب آور نیست.

در حساب اینستاگرام wallstbets 523 هزار عضو جامعه به شدت در حال فعالیت هستند. همینطور ۲۱۴ هزار نفر دیگر در توییتر و بیش از ۱۰۰ هزار عضو در دو کانال اینستاگرام دیگر آن، wallstgonewild و wallstbullsnft فعالیت می کنند.

در مجموع، میم های وال استریت دارای یک جامعه ۱ میلیون نفری است. تحلیلگران فکر می کنند که توکن WSM در فهرست صرافی های ارز دیجیتال سطح ۱ مانند بایننس قرار می گیرد.

۳۰ درصد از عرضه توکن برای کسب سود جامعه متوقف شده است. براساس این موضوع می توان انتظار داشت که ایردراپ برای دارندگان بخش بزرگی از اکوسیستم باشد.در واقع، اولین ایردراپ WSM اکنون باز است.

تحلیلگران در حال حاضر دستاوردهای بزرگی را برای میم های وال استریت پیش بینی می کنند.

۴. پپه (PEPE)

پپه بزرگترین موفقیت در بازار میم کوین ها در سال ۲۰۲۳ داشت. این میم کوین که بر اساس میم اینترنتی پپه قورباغه شکل گرفت، در ماه آوریل منفجر شد.

PEPE شاهد افزایش ارزش بازار خود در ماه مه یعنی حدود ۱.۸ میلیارد دلار بود، اما از آن زمان توانست ارزش بازار خود را در حدود ۶۰۰ میلیون دلار حفظ کند.

پپه قدرت خود را ثابت کرد، حتی با وجود بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، دقیقاً در یک بازار صعودی فوق‌العاده هیجان‌انگیز نیست.

زمانی که رمزارزهای پایه مانند بیت کوین و اتر واقعاً شروع به کار کنند، پپه می تواند در سال ۲۰۲۳ به بالاترین سطح تاریخ خود بازگردد.

۵. فلوکی (FLOKI)

فلوکی (FLOKI)، یکی دیگر از میم کوین ها با مضمون سگ شیبا اینو است که به نام سگ ایلان ماسک نامگذاری شد. این میم کوین در اوایل سال جاری منتشر شد، اما شتاب صعودی اش کاهش یافت.

به نظر می رسد میم کوین هایی با مضمون سگ مانند Floki، دیگر فاقد کاربرد هستند و آینده خوبی را رقم نمی زند.

FLOKI می تواند به زودی به پایین ترین سطح سال ۲۰۲۲ در منطقه ۰.۰۰۰۰۰۵ دلار برسد. سپس قبل از پایان سال ۲۰۲۳ کاهش یابد.

۶. تامادوج (TAMA)

TAMA، توکنی است که پشتیبان پلتفرم بازی‌ های جدید وب ۳ تامادوج است. این توکن در حال حاضر در منطقه ۰.۰۱۱ دلاری معامله می ‌شود.

این می تواند یک قیمت کاملا مقرون به صرفه باشد. Tamadoge در حال جذب یک پایگاه کاربر قوی به مجموعه بازی های Tamadoge Arcade خود است. این مجموعه بازی ها به تازگی به عنوان یک برنامه تلفن همراه در فروشگاه های برنامه گوگل و اپل راه اندازی شد.

همانطور که Tamadoge به ارائه نقشه راه خود ادامه می دهد، سرمایه گذاران با ارزش بازار پایین این میم کوین احتمالاً شروع به انباشتگی خواهند کرد.

TAMA می تواند به راحتی به بالاترین حد خود نزدیک یعنی به ۰.۱۷ دلار بازگردد که بیش از ۱۰ برابر بیشتر از سطح فعلی قبل از پایان سال ۲۰۲۳ است.

۷. توکن تاگ لایف (THUG)

این توکن تنها یک هفته پیش راه اندازی شد. با این وجود پروژه جدید میم کوین Thug Life Token قبلاً توانست بیش از ۱.۵۸ میلیون دلار را از طریق پیش فروش توکن THUG خود به دست آورد.

ناظران مختلف صنعت، برای این توکن با توجه به دستاوردهای جدیدش در بازار میم کوین ها موفقیت های بزرگی را پیش بینی می کنند.

THUG مبتنی بر میم های سگ که این روزها دیگر خیلی برجسته نیستند، نیست. همچنین این کوین همانند میم کوین هایی نیست که در واکنش به توییت‌ های ایلان ماسک یا اندرو تیت ایجاد شده‌اند.

در عوض، THUG حول محور جنبش جاودانه Thug Life شکل کرفت که برای اولین بار توسط ستارگان هیپ هاپ مانند اسنوپ داگ در دهه ۸۰ رایج شد.

با انتشار خبر راه اندازی THUG، انتظار می رود افراد بیشتری در این پروژه سرمایه گذاری کنند. این به این دلیل است که توکن Thug Life تمام ویژگی‌ های تبدیل شدن به میم کوین پرچمدار بعدی را دارد.

قیمت پیش‌فروش توکن ۰.۰۰۰۷ دلار است و حداکثر عرضه کل ۴.۲ میلیارد است. به این ترتیب پیش‌فروش Thug Life Token فقط ارزش آن را در بازار ۲.۹۴ میلیون دلار ارزیابی می ‌کند.

هنگام مقایسه این قیمت بسیار کمتر از سایر پروژه‌ های پیش‌فروش است. سقف پیش ‌فروش پایین بازار، امکان انفجار قیمت در آینده را افزایش می دهد.

بنابراین علاقمندان به سرمایه گذاری در این میم کوین نباید فرصت را از دست بدهند. این به این دلیل است که پیش فروش THUG پس از نزدیکی به مرز ۲.۰۵۸ میلیون دلار یا زمانی که شمارش معکوس ۳ روزه تمام شود به پایان می رسد.

۸. مستر هانکی (HANKEY)

مستر هانکی کوین، بر اساس شخصیت انیمیشنی معروف به همین نام ساخته شد. این میم کوین با افتخار خود را به عنوان برترین شت کوین جهان میم کوین معرفی می کند. در حال حاضر از زمان عرضه آن در Uniswap، بیش از ۲۰۰ درصد رشد داشت.

این شت کوین مطمئناً بیت کوین بعدی نیست، با این حال مستر هانکی کوین مطمئناً تمام ویژگی های ۱۰ یا حتی ۱۰۰ برابری میم کوین پرچمدار بعدی را دارد.

این به لطف بلوکه شدن نقدینگی، ارزش بازار بسیار پایین، جامعه رسانه های اجتماعی رو به رشد و وضعیت در حال حاضر پرطرفدار در DEXTools.com است.  با وجود این موارد این میم کوین ابزار مورد علاقه معاملات شیت کوین است. بنابراین پتانسیل پمپاژ مستر هانکی کوین بالا است.

۹. اسنک (SNEK)

میم کوین ها فقط مبتنی بر اکوسیستم اتریوم نیستند. جامعه کاردانو در اوایل سال جاری با عرضه یک میم کوین جدید با مضمون مار به نام SNEK ($SNEK) وارد عمل شد.

با توجه به وب سایت SNEK، هدف این است که «یک توکن مبتنی بر جامعه پایدار و فراگیر در بلاک چین کاردانو ایجاد کنیم، که تجربه ای مفید برای دارندگان توکن ما فراهم کند».

SNEK در اواخر ماه مه زمانی که قیمت آن به حدود ۰.۰۰۱۴ دلار رسید، به ارزش بازار بیش از ۱۰۰ میلیون دلار رسید.

اما از آن زمان به ارزش بازار حدود ۳۰ میلیون دلار کاهش یافت. زیرا جامعه این میم کوین به دنبال پروژه های هیجان انگیزتر و جدیدتر هستند.

SNEK احتمالاً به کاهش خود ادامه خواهد داد و می تواند قبل از پایان سال ۲۰۲۳ به پایین ترین سطح تاریخ خود برسد.

۱۰. میم کوین بنک! (BONK)

میم کوین های مبتنی بر سولانا نیز وجود دارند که Bonk میم کوین برتر فعلی آن است. بسیاری از اعضای جامعه سولانا به بونک علاقه دارند.

این میم کوین در زمانی راه اندازی شد که اکوسیستم سولانا در یک بحران واقعی قرار داشت.

موفقیت این میم کوین بندگی را به اکوسیستم در حال مبارزه سولانا دمید و کمی خوش بینی را به جامعه بازگرداند.

Bonk دیگر در کانون توجه ها نیست و در سطوح فعلی حدود ۰.۰۰۰۰۰۰۳۷ دلار معامله می شود. این توکن بیش از ۹۰٪ از بالاترین رکورد خود در بالای ۰.۰۰۰۰۰۰۴ دلار کاهش یافت.

معامله گران با ضرر احتمالاً به تخلیه کیف خود ادامه می دهند تا حداقل بخشی از سرمایه اولیه خود را بازیابی کنند. Bonk احتمالاً تا پایان سال ۲۰۲۳ سقوط خواهد کرد.

منبع:کریپتونیوز
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *