انفجار توکن سوزی در شیبا اینو؛ ۱۳۶ میلیون شیب نابود شد!

۱۲ فروردین ۱۴۰۲
انفجار توکن سوزی در شیبا اینو؛ 136 میلیون شیب نابود شد!

ردیاب Shibburn گزارش داد که در ۲۴ ساعت گذشته، جامعه شیبا اینو توانست از شر تعداد حیرت‌انگیزی از توکن ‌های این میم کوین خلاص شود و نرخ توکن سوزی را بالا ببرد.

طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت شیبا اینو پس از اندکی عقب نشینی ۳.۲۷ درصد افزایش یافت.

بالا رفتن میزان توکن سوزی

بر اساس گزارشات Shibburn، در ۲۴ ساعت گذشته میزان سوختگی شیب ۱۴۳۳ درصد افزایش یافت. این اتفاق پس از آن افتاد که در مجموع ۲۰۲۴۰۱۳۸۳ میم کوین شیبا اینو برای همیشه در کیف پول ‌های مرده بلوکه شدند.

در روز پنجشنبه، ارتش SHIB توانست تنها ۸،۲۰۹،۹۵۳ میم کوین را نابود کند.

جزئیات وب‌ سایت فوق نشان می‌ دهد که یک کیف پول ناشناس به نام ۹c253، یک بخش ۱۳۶,۲۲۱,۱۸۹ SHIB را در یک تراکنش سوزاند. سه بخش ۲,۶۰۰,۰۰۰ SHIB از آدرسی به نام ۹e214 به یک کیف پول غیرقابل مصرف ارسال شد. سپس یک کیف پول دیگر نیز به آن پیوست و ۵۵,۶۸۷,۷۴۵ SHIB را سوزاند.

همزمان دیروز گزارش شد که شبکه شیبا اینو با افزایش ۷۰۰ درصدی تراکنش ها مواجه شده است. این افزایش فعالیت نیز در افزایش نرخ توکن سوزی منعکس شد.

به طور کلی، دیروز نیز یک نقطه عطف جدید مربوط به تعداد کل تراکنش ها در شبکه آزمایشی شیباریوم مشاهده شد. طبق گزارشات BlockScout، این تعداد از ۱ میلیون نقل و انتقال فراتر رفت.

تجمع گسترده شیبا اینو ادامه دارد

چند روز پیش، نهنگی که خود راBlueWhale0073  می نامد، ۹۹,۲۹۷,۹۰۴,۲۴۷ Shiba Inu را به دست آورد. همچنین او ۱,۰۵۸,۵۱۵ دلار برای این خرید بزرگ پرداخت کرد.

این نهنگ بلافاصله آن را فروخت و در مورد نوسانات قیمت شیبا اینو گمانه زنی کرد و پس از یک افزایش کوچک SHIB سود خوبی به جیب زد. طبق آمار میهن سیگنال، شیبا اینو همچنان به عنوان پرمعامله‌ ترین توکن بین ۱۰۰ نهنگ برتر در اتریوم معرفی می شود. همچنین شیبا اینو به عنوان بزرگترین دارایی ارز دیجیتال در معادل دلار در اختیار این نهنگ ها قرار دارد.

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *