۵ ارز دیجیتالی که باید قبل از اوج گرفتن در سال ۲۰۲۴ بخرید

۰۸ دی ۱۴۰۲
5 ارز دیجیتالی که باید قبل از اوج گرفتن در سال 2024 بخرید

با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۴ هیجان بازار ارزهای دیجیتال را فراگرفته زیرا در سال آینده شاهد رویداد مهم هاوینگ  و افزایش قیمت بیت کوین خواهیم بود. رشد بیت کوین می تواند بر آلت کوین ها نیز تأثیر بگذارد و آنها را با خود بالا بکشد.

در این مقاله قصد داریم رمزارزهایی را معرفی کنیم که احتمالاً با رشد بیت کوین رشد فضایی را تجربه خواهند کرد. این آلت کوین ها عبارت اند از سولانا، آپتوس، نیر پروتکل، پالیگان و آربیتروم.

سولانا دوباره اوج می گیرد

قیمت سولانا افزایش قابل توجهی را تجربه کرده و با افزایش فعالیت ها در شبکه رشد بیش از ۱۰۰ درصدی را ثبت نموده است. نوآوری های سولانا در کنار سرعت انجام تراکنش ها در این شبکه باعث جذب کاربران و توسعه دهندگان جدید و رشد بیش از پیش آن شده است.

اکنون قیمت سولانا در بازه ۸۰.۳۶ و ۱۳۱.۳۶ دلار در حال معامله است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۱۰۸.۵۳ روند قوی کوتاه مدت و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۸۷.۱ دلار چشم انداز مثبت در بلندمدت را منعکس می کنند. سطوح مهم حمایت در ۴۸.۱۹ و مقاومت در ۱۵۰.۱۹ و ۲۰۱.۱۹ دلار قرار دارند.

آینده سولانا با توجه به قابلیت ها و پذیرش آن امیدوارکننده است. برای اینکه مومنتوم صعودی فعلی حفظ شود، نیاز به جذب کاربران بیشتر و توسعه بیشتر احساس می شود.

آپتوس آماده توسعه

قیمت آپتوس (APT) در روزهای گذشته بسیار  صعودی شده است و حجم معاملات و ارزش کل قفل شده شبکه هم رشد کرده است. به نظر می رسد روزهای بهتری در پیش است زیرا بر تعداد کاربران علاقه مند آن افزوده می شود.

اکنون قیمت APT بین ۷.۸۱ و ۱۰.۴۷ دلار در نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۱۰.۲۶و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۸.۷۶ دلار احساسات صعودی در این بازار را نشان می دهند. حمایت های ۳.۶۵ و ۶.۳۱ دلار و مقاومت های ۱۱.۶۴ و ۱۴.۳ دلار سطوح مهم در نمودار هستند.

برای اینکه رشد در بازار متفاوت ارزهای دیجیتال پایدار باشد، دست اندرکاران آپتوس باید به فکر پیشرفت های جدیدی باشند. مهمترین چالش برای APT حفظ مومنتوم در بازار رقابتی و مدیریت مشکلات فنی احتمالی است.

حمله نیر به ۵ دلار

قیمت نیر پروتکل (NEAR) رشد چشمگیری داشته و به سقف ۴۴۰ روزه خود رسیده است. اکنون نیر بین ۲.۵۴ و ۴.۵۷ دلار در نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۴.۱۳ روند قوی صعودی در کوتاه مدت و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۲.۹۸ دلار چشم انداز صعودی بلندمدت را نشان می دهد. حمایت ۱.۲۹ و مقاومت های ۵.۳۴ و ۷.۳۷ نیز سطوح تعیین کننده اند.

طبق تحلیل میهن سیگنال، آینده نیر پروتکل مثبت می نماید و در صورتی که مقاومت های پیش رو شکسته شوند احتمال رشد بیشتر نیز وجود دارد. اما برای رسیدن به این اهداف باید کاربران بیشتری جذب آن شوند. نوسان در بازار و رقابت های موجود، چالش های پیش روی این رمزارز هستند.

پالیگان در حال درهم شکستن موانع

قیمت پالیگان (MATIC) اخیراً مقاومت ۱ دلار را شکسته که نشانگر رالی قوی ایجاد شده توسط سرمایه گذاران آن است.

متیک در حال حاضر بین ۰.۹۰ و ۱.۰۷ دلار در حال معامله است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۱.۰۲۸ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۱.۰۴۶ دلار هر دو گویای سیر صعودی قوی آن هستند. سطوح حمایتی ۰.۸۲ و ۰.۹۳ در مقابل مقاومت های ۱.۱۴ و ۱.۲۵ دلار تعیین کننده هستند.

پالیگان اکنون هم در حال رشد است و اگر به صعودش ادامه دهد انتظار داریم رشد چشمگیری در آینده نزدیک داشته باشد.

رسیدن آربیتروم به یک پیشرفت مهم

قیمت آربیتروم (ARB) با رسیدن به یک نقطه تاریخی در مقیاس پذیری بلاک چین و تبدیل شدن به یک راه حل برتر لایه دوم پیشرفت خوبی داشته است.

ARB بین ۱.۳۳ و ۱.۳ دلار در حال نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۱.۶و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۱.۴۶ دلار روند مثبت را نشان می دهند. حمایت های مهم در ۰.۸۹ و ۱.۱۶ دلار و مقاومت ها در ۱.۷۱ و ۱.۹۸ دلار قرار دارند.

با پیشرفت آربیتروم در زمینه بلاک چین، آینده بهتری در انتظار آن خواهد بود. در صورتی که ایده های جدید و کاربران جدید بر این شبکه اثر بگذارند موانع احتمالی برای رشد بیشتر نیز رفع خواهند شد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۵ ارز دیجیتالی که باید قبل از اوج گرفتن در سال ۲۰۲۴ بخرید» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *